Usługi transportowe pomoc Drogowa Gorzów Wlkp IGROM

Transport Ładunków – Usługi transportowe

transport nietypowych ładunków

Jesteśmy w stanie jednorazowo przetransportować od jednego do trzech aut. Posiadamy licencje na transport aut na terenie całej UNII EUROPEJSKIEJ. Jeżeli Twój samochód uległ awarii, uległ kolizji lub wypadł z drogi, skontaktuj się z nami, a my zadbamy o to, aby zlokalizować pojazd możliwie jak najszybciej oraz przetransportować do warsztatu, wulkanizacji lub w wyznaczone miejsce. Najważniejsze jest jednak to, aby spełnić wszystkie wymogi, dzięki czemu interes będzie mógł się na każdym kroku rozwijać, co przełoży się oczywiście na zyski finansowe. Z racji tego pilotażem niesprawnych aut zajmują się doświadczeni kierowcy, którzy dbają o to, aby dotarły one do wybranych przez klientów warsztatów samochodowych. Zajmujemy się przewozem samochodów osobowych, busów, samochodów terenowych, aut typu SUV, VAN oraz samochodów dostawczych do 3.5 tony oraz przewozem ładunków niestandardowych. Zajmujemy się holowaniem pojazdów od 10 lat. Pomoc Drogowa Laweta Transport Pojazdów Potrzebujesz pomocy masz awarię samochodu Zadzwoń! Dysponujemy profesjonalnymi lawetami i auto-lawetami, przyczepami które pozwalają na bezpieczny, szybki i w pełni profesjonalny transport pojazdów. Transport do miejsca wskazanego przez klienta (warsztat samochodowy, ASO, itp.).

Narzędzia i Sprzęt Warsztatowy Pomocy Drogowej IGROM

Dzięki doświadczeniu i kreatywności naszej firmy oraz naszych pracowników jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszego zlecenie od klienta. Nasza firma dysponuje w tym celu specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu szybko i sprawnie radzimy sobie z udzieleniem pomocy. Pomoc drogowa IGROM dotrze wszędzie tam, gdzie potrzebujesz, a nasze auta bezpiecznie i sprawnie dowiozą twój uszkodzony pojazd do warsztatu lub w dowolnie wybrane miejsce. Nasi pracownicy to kompetentne osoby w różnym wieku, potrafiące dostosować się do nieprzewidzianych warunków w jakich znajdzie się pojazd. Co więcej, nasza pomoc drogowa obejmuje naprawę drobnych awarii na miejscu, a w razie poważniejszych problemów zapewniamy holowanie pojazdu do warsztatu bądź innego wskazanego przez klienta miejsca. Dojazd do klienta i naprawa drobnych napraw na miejscu awarii. W przypadku niechcianej awarii państwa pojazdu lub wypadku holowanie auta to ratunek i oszczędność czasu i stresu. Niezależnie od tego, czym podróżujesz: samochodem osobowym, dostawczym, busem w razie wypadku lub awarii możesz skontaktować się z nami. Najlepszym pomysłem w tym przypadku jest nawiązanie współpracy z firmami transportowymi, które posiadają bogatą flotę samochodów, ponieważ istnieje wtedy duże prawdopodobieństwo tego, iż na brak zleceń nie będzie się narzekało. Najistotniejsze jest jednak z całą pewnością to, że firma świadcząca usługi z zakresu pomocy drogowej powinna posiadać kilka lawet na stanie, ponieważ zawsze może się tak zdarzyć, że w jednym momencie otrzyma się kilka zleceń.

Profesjonalna Pomoc na Drodze

Pomoc Drogowa Świecko

W większości przypadków to się udaje, jednak na drogach codziennie zdarza się wiele nieprzewidywanych sytuacji: wypadki, kolizje, stłuczki, awarie, usterki – i wszystkim tym sytuacjom trzeba sprostać. W zdecydowanej większości przypadków są to jednak poważne awarie, których nie wolno absolutnie lekceważyć i auto musi być odholowane do profesjonalistów, którzy posiadają doświadczenie w kwestii mechaniki pojazdowej. Świadczymy usługi mające na celu pomoc naszym klientom na drodze. Nasza flota to wyłącznie nowoczesne doskonale wyposażone samochody, przyczepy oraz lawety, które każdego dnia świadczą niezbędną pomoc oraz usługi transportowe na najwyższym, europejskim poziomie, w polskiej cenie! Autopomoc to usługa, która powinna być wykonana profesjonalnie, dokładnie, szybko i bezproblemowo, a holowanie auta do warsztatu powinno być traktowane jako ostateczność.

Naprawa Samochodu i Bezpieczne Holowanie

Oferujemy holowanie w bardzo konkurencyjnych cenach. Kiedy potrzebne holowanie? Jeśli wykorzystywać będzie się je również do innych celów, wtedy potrzebne będzie zezwolenie na wykonywanie zawodu o charakterze przewoźnika drogowego, które oczywiście posiadamy! Oferta naszej pomocy drogowej obejmuje głównie teren województwa LUBUSKIEGO i tereny przygraniczne ale z przyjemnością pomożemy państwu również przy holowaniu pojazdu z autostrady lub innego miasta czy kraju. Działamy na terenie całej Unii. Każda nasza laweta posiada kable rozruchowe, lewarek, booster czy cały zestaw niezbędnych narzędzi do naprawy pojazdu na miejscu. Wykonujemy kompleksowe naprawy samochodów. Całodobowa pomoc drogowa i holowanie samochodów osobowych i dostawczych do 3,5T. Potrzebna Ci laweta lub holowanie? Jeśli więc komuś potrzebna jest pomoc drogowa, IGROM zapewnia prawdziwych specjalistów. Jak nie kolizja drogowa, to awaria jakiegoś podzespołu w samochodzie. Pomoc drogowa zjawi się tak szybko jak to tylko możliwe. Potrzebna Ci pomoc drogowa na terenie GORZOWA i okolic, nic prostszego, zadzwoń do nas 605730814 IGROM z chęcią pomoże.