Holowanie Pojazdów

Igrom oferuje holowanie pojazdów na terenie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie w 30 minut od Twojego telefonu podjąć zestaw i holować Twój pojazd stąd gdzie przytrafiła Ci się awaria. Hiszpania, Francja, Belgia, Anglia? Żaden dystans nam nie straszny!

Pomoc Drogowa na Drodze S3

Oferujemy usługi pomocy drogowej jako licencjonowany przewoźnik. Posiadamy licencję którą by zdobyć trzeba spełnić ściśle określone warunki.Co istotne, nie każda pomoc drogowa ją posiada. Mamy pełne ubezpieczenie na przewożone ładunki. Oddając nam swoje auto, korzystasz z pomocy drogowej w spokoju będąc pewnym ze dotrzemy do celu.

Auto Laweta

Nasze auto lawety posiadają bogate wyposażenie, zatem ciężko jest nas zaskoczyć. Zabraknie Ci paliwa nie ma sprawy! Dowieziemy! Padł akumulator, nie ma sprawy, odpalimy, posiadamy 6 metrowe kable rozruchowe jesteśmy zatem w stanie odpalić Twoje auto nawet na autostradzie.

Wynajem Transportu

Korzystając z usług firmy IGROM jesteś pewien ze Twój transport jest absolutnie uczciwy, odprowadzamy składki, podatki i wszelkie koszta prowadząc legalny biznes. Wynajmując nasz transport do zwiezienia auta możesz spać spokojnie.

Pomoc Drogowa IGROM

ma na celu udzielenie pomocy, gdy kierowcy znajdują się w trudnych sytuacjach związanych z samochodem lub gdy mają inne sytuacje awaryjne lub jeszcze inne trudne sytuacje. Dzięki świadczonej przez nas usłudze pomocy drogowej, kierowcy zdecydowanie zyskują spokój i zadowolenie, dotrą do swojego celu.

Poniżej znajduje się lista naszych usługi, które sprawiają, że pomoc drogowa jest pomocna Tobie:

  1. Jeśli pojazd się zepsuje i będziesz potrzebować usług firmy holowniczej. Kierowca holowania przejedzie do Twojej lokalizacji i zabierze Cię wraz z samochodem bezpośrednio do najbliższego warsztatu mechanicznego. W zależności od lokalizacji awarii, standardowa opłata za holowanie wynosi zwykle około 75 – 200 USD. IGROM oferuje 24-godzinną pomoc i holowanie w niemal dowolnym miejscu w na terenie zachodniej Polski oraz Niemiec.
  2. Jeśli w Twoim samochodzie zabraknie paliwa lub potrzebujesz płynu zastępczego, takiego jak olej silnikowy, płyn hamulcowy lub płyn do chłodnic, pomoc drogowa IGROM wyśle technika do Twojej lokalizacji i dostarczy Ci potrzebne płyny.
  3. W przypadku kolizji, wypadku na drodze Pomoc Drogowa IGROM może pomóc w zabezpieczeniu usługi taksówkowej i holowania pojazdu.
  4. Pakiety pomocy drogowej mogą obejmować szereg usług, takich jak: pobudzenie baterii, zmiana opon, części i dostawy płynów, odmrażanie “zamrożonych” zamków, wymiana uszkodzonych kluczy, holowanie lub usługa rozbicia, a także wymiana zagubionych kluczy.
  5. Niektórzy dostawcy usług pomocy drogowej zapewniają szereg dodatkowych usług. Pomoc w zakresie podróży może polegać pomocy w uzyskaniu dla kierowcy za wynajem pojazdu i koszty podróży w przypadku kradzieży lub unieruchomienia pojazdu. Może to obejmować wynajem samochodu, hotele i wydatki związane z wyżywieniem.

Doświadczenie na Drodze

Pozostawienie na uboczu drogi nigdy nie jest przyjemnym doświadczeniem. Możesz mieć dziurawą oponę, rozładowaną baterię, uszkodzoną część samochodu, zamknąć się w samochodzie lub mieć łysą oponę. Pomoc drogowa jest pomocna w każdym typie sytuacji awaryjnej samochodu. Plany pomocy drogowej szybko stają się popularnym wyborem dla milionów kierowców. Przy wyborze planu ważne jest, aby poświęcić czas na zbadanie różnych opcji. Nie wszystkie firmy oferują te same usługi w swoich planach, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji sprawdź kilka różnych firm.

Ponieważ samochód jest tylko mechanicznym środkiem transportu, nigdy nie wiadomo, kiedy wystąpi usterka. Podróżując na długich dystansach lub późno w nocy, będziesz w stanie spać spokojnie, wiedząc, że dokonałeś mądrej inwestycji, podróż, wakacje, pomoc drogowa, samochody, pojazdy, ubezpieczenie, rozrywka, jazda samochodem, ubezpieczenie samochodu, mechanika, motoryzacja, finanse, transport, ciężarówki.

Pomoc Drogowa. Pomoc w nagłych wypadkach i pomoc na drodze. W nagłych wypadkach na drodze proszę dzwonić pod numer 0048 605 730 814. Nasza firma IGROM jest mocno zaangażowana w zapewnianie wysokiego poziomu świadczenia usług pomocy drogowej. Można to osiągnąć jedynie dzięki solidnej i dobrze zarządzanej firmie. Przygotowanie do pracy jest zawsze naszym priorytetem. Zapraszamy