Oc Co To

Ogólna zasada OC, to fakt, że ten rodzaj ubezpieczenia chroni przede wszystkim potencjalnych poszkodowanych na skutek wypadku bądź kolizji przez pojazd ubezpieczonego. Decyduje o niej marka pojazdu, rok produkcji, rodzaj silnika oraz staż kierowcy. Każdy rok jazdy bezszkodowej daje nam możliwość zarobienia kolejnej zniżki, która liczona jest w UK w latach, a nie taka jak w Polsce w procentach.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW gwarantuje wypłatę odszkodowania przez towarzystwo ubezpieczeniowe, jeśli w wyniku określonego zdarzenia drogowego ubezpieczony doznał uszczerbku na zdrowiu (o czym orzeka komisja lekarska lub szkoda liczona jest na podstawie tabel ubezpieczyciela). Jeśli zakupiłeś OC przez Internet lub za pośrednictwem konsultanta na infolinii TU, to możesz się rozmyślić i w ciągu 30 dni odstąpić od ubezpieczenia.

Ubezpieczenie Oc Anglika 2018

Poziom ubezpieczenia – wśród Polaków w Wielkiej Brytanii krąży błędna opinia, iż najwyższy poziom ubezpieczenia Comprehensive jest zawsze najdroższy, tak jak w przypadku AC/OC/NW w Polsce. Poziom ubezpieczenia samochodu powinien być zawsze dostosowany do wartości, typu pojazdu czy użytku.