IGROM Pomoc Drogowa Gorzów Quady

Igrom Pomoc Drogowa Niemcy Lawety Transport aut

Pomoc Drogowa Gorzów Wielkopolski Niemcy Telefon 605 730 814

Oferujemy przewóz aut lawetą na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej w atrakcyjnych cenach. Pomoc drogowa to dla nas codzienność, ale na pewno nie jest to codzienność oznaczona rutyną, każda sytuacja jest dla nas szczególna, w każdym holowaniu jest nasze serce i siła aby jak najszybciej i bezpieczniej pomóc poszkodowanym. Holowanie może być w dzisiejszych czasach świadczone na wiele różnorodnych sposobów. Nasza oferta skierowana jest do osób których samochód uległ awarii. Całodobowa pomoc drogowa IGROM – jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę, zawsze gotowi nieść pomoc na drodze. W przypadku drobnej awarii nasza auto pomoc jest w stanie ją usunąć na miejscu, zmienimy koło, dowieziemy paliwo, odpalimy samochód. Dokonamy drobnej naprawy, tak byś mógł kontynuować swoją podróż. Holujemy samochody osobowe, dostawcze, skutery, motory, quady, motocykle ale pomagamy też w transporcie niestandardowym. Mieliśmy już okazję przewozić budy dla psa, campery, zbiorniki i wiele innych ciekawych ładunków niestandardowych. Współpracujemy z warsztatami samochodowymi w Gorzowie Wielkopolskim, Świecku, Słubicach czy Kostrzynie nad Odrą czynnymi 24h pod wymagania klienta. Telefonicznie dopracujemy najlepsza możliwą formę pomocy, którą państwo potrzebują w danej chwili.

Specjalistyczny Sprzęt Przyczepy Dedykowane Holowanie Busów

IGROM Pomoc Drogowa Gorzów Transport Kempingów

Wiemy, że w najmniej oczekiwanym momencie możemy być potrzebni, dlatego jesteśmy do ciągłej dyspozycji aby jak najszybciej dojechać i podjąć pomoc, której Państwo oczekują. Wiedząc, w jak specyficznej branży działamy, dbamy o to, aby zadowolenie wszystkich Klientów pod względem jakości było na wysokim poziomie. Dzięki temu jesteśmy szanowaną firmą i dbamy aby to się nie zmieniło, wystarczy zerknąć na dział opinii na naszej stronie. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który umożliwia holowanie busów, przyczepy dedykowane do tego typu transportu oraz autopomoc każdego pojazdu mechanicznego. Możesz mieć pewność, że telefon odbierze kompetentny pracownik, który wyśle odpowiedni sprzęt na miejsce zdarzenia w ekspresowym tempie. Cenimy sobie potrzeby naszych klientów, dlatego na miejscu zdarzenia zawsze jesteśmy na czas, gotowi do pracy w każdych warunkach! Zadzwoń do naszej firmy, by uzyskać informacje o warunkach i kosztach usługi transportu samochodu. Zastanawiasz się, jakie są koszty wynajmu lawety bądź holowania samochodu?

Awaria Na Drodze Gdzie Dzwonić

IGROM Pomoc Drogowa Gorzów Wlkp. Lawety Holowanie

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, działamy zgodnie z prawem a klient zawsze jest dla nas bardzo ważny! Awaria samochodu w trasie, podczas wymarzonej podróży, lub w czasie zwykłej przejażdżki samochodem to wydarzenie bardzo powszechne – zdarzyło się pewnie każdemu kierowcy co najmniej raz. Twój samochód zepsuł się podczas jazdy autostradą A2? Spieszysz się jadąc przez miasto Słubice lub okolice, np Świecko lub Kostrzyn nad Odrą a Twój samochód nawalił? Naprawimy każdy samochód. Jednak jazda autem to nie tylko przyjemność pokonywania kolejnych kilometrów. Nasze usługi nie ograniczają się wyłącznie do województwa lubuskiego, możesz na nas liczyć w innych miejscowościach jak Hannover, Hamburg, Bremen, Magdeburg czy krajach jak np.: Niemcy, Belgia, Holandia, Francja to bardzo korzystna opcja dla wielu kierowców, którzy potrzebują pomocy w transporcie swojego auta w okolice Polski. IGROM sprawdzona pomoc drogowa to firma, do której będziesz wracać w razie potrzeby. Świadczymy usługi mające na celu pomoc naszym klientom na drodze.

IGROM Pomoc Drogowa Gorzów Wielkopolski Transport Psiej Budy

Usługa Pomocy Drogowej Cennik

Długoletnia obecności naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić klientom najwyższy poziom obsługi. Nasza firma oferuje usługę pomocy drogowej na terenach przygranicznych. Gorzowska firma IGROM zajmuje się holowaniem aut. Wiedza i umiejętności sprawiają, że każdy ładunek na naszej lawecie dojedzie bezpiecznie i na czas! Szanujemy czas naszych Klientów.