Pomoc Drogowa Gorzów Wlkp. A12

Transport Aut Pomoc Drogowa

Pomoc Drogowa Gorzów IGROM

Zaufanie budujemy nie tylko przez najwyższej jakości usługę, ale również przez uświadamiania klienta, że w każdej chwili jesteśmy do jego dyspozycji. Transport do miejsca wskazanego przez klienta warsztat samochodowy, wulkanizacja, ASO, itp. to dla pomocy drogowej IGROM codzienność, jest to dla nas czysta przyjemność jeśli pomożemy klientowi, holowanie auto to dla nas przyjemność, nie przymus! Współpracujemy z warsztatami samochodowymi czynnymi 24h, z wulkanizacjami, a drobne awarie naprawiamy na miejscu. Prowadzimy profesjonalna pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i 365 dni w roku. Mała stłuczka zazwyczaj nie wymaga pomocy, jednak przy usunięciu szkody powstałej szkody potrzebni stajemy się My, co nas oczywiście niezmiennie od 10 lat cieszy, mimo że bardzo współczujemy klientom, to jesteśmy dumni ze im pomagamy. Co innego jeśli doszło do większej kolizji – wtedy zazwyczaj konieczna okazuje się laweta lub pomoc drogowa. Stacjonujemy w Gorzowie Wielkopolskim oraz całym województwie LUBUSKIM, ale nasza laweta bądź fachowiec jest gotowy dotrzeć do niemalże każdego regionu Polski jak i krajów ościennych. Posiadamy licencje na przewóz aut po terenie całej UNII EUROPEJSKIEJ. Nasza firma wprowadziła usługi takie jak holowanie oraz transport samochodów ciężarowych z zabudową typu plandeka, posiadamy specjalnie do przewozu takich aut dedykowane przyczepy. Warto być przygotowanym na taką sytuację, aby zaoszczędzić sobie oraz bliskim stresu i czasu. Ci z Was, którzy często podróżują samochodem, zdają sobie pewnie z tego sprawę, że na trasie może się wszystko zdarzyć i nawet najnowszy samochód może nagle odmówić posłuszeństwa.

Drobne Awarie na Drodze

Drobne Naprawy na Drodze

A może samochód nagle odmówił posłuszeństwa? Naprawimy drobne awarie na miejscu, w obecności klienta. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponujemy kompleksowe usługi pomocy drogowej, wśród których znajduje się przede wszystkim autoholowanie 24h ale także wymiana koła, dowiezienie paliwa, otwarcie zatrzaśniętego auta z kluczykami w środku czy odpalanie silnika urządzeniem o nazwie booster. Gdy przyjmujemy zlecenie obejmuje ono niezwłoczny dojazd do klienta, którego samochód uległ awarii, pomoc na miejscu awarii jak również jego sprawny transport w wybrane miejsce. W razie poważniejszych problemów współpracujemy z profesjonalnymi warsztatami samochodowymi, także blacharskimi i lakierniczymi.

Autoholowanie Pojazdu

Holowanie Pojazdów

Masz problem, zadzwoń do Pomocy Drogowej IGROM, a za chwilę będziemy na miejscu z naszą lawetą i zaproponujemy Ci autoholowanie pojazdu w wyznaczone miejsce. Dlatego, że miejsce naszych działań, czyli województwo lubuskie i okolice przyjmuje się za centrum zachodniej polski. Cechuje nas szybkość działania, Pomoc Drogowa IGROM jest zwyczajnie w gotowości aby Ci pomóc! Cały czas doskonalimy się w kwestiach naprawy aut i innych kwestiach związanych z naszą branżą. Wykonujemy drobne naprawy na miejscu, odpalamy auta, zmieniamy koła, dowozimy paliwo. Wszystkie próby usunięcia awarii podejmujemy poza autostrada oraz drogami szybkiego ruchu ze względu na bezpieczeństwo, które stawiamy na pierwszym miejscu. Geolokalizacja obsługuje wszystkie przeglądarki telefonów komórkowych oraz tabletów. Pomoc drogowa 24h to najlepszy wybór, ponieważ pracownicy takich firm reagują na wezwania zarówno w godzinach nocnych, jak i w dni świąteczne oraz wolne od pracy.

Pomoc Drogowa na Obszarze Całej Europy

Pomoc Drogowa Gorzów Wlkp.

Całodobowa pomoc drogowa Igrom w Gorzowie Wielkopolskim oraz województwie Lubuskim jest w stanie w ciągu 10 minut wyjechać po Ciebie w każdy zakątek Europy. Bywamy równie często w Hannoverze co na obiedzie w domu, bywamy w Magdeburgu, Lipsku, Berlinie. Bywamy wszędzie tam gdzie jesteśmy potrzebni. Pomoc drogowa Igrom ma licencje na przewóz samochodów na lawecie w całej unii europejskiej. Holowanie do warsztatu, holowanie uszkodzonych pojazdów, naprawa na miejscu, jesteśmy gotowi. Gdy tylko będziesz potrzebować wsparcia, po prostu zadzwoń do nas, a my będziemy mogli zająć się resztą. Warto być na takie możliwości przygotowanym, szczególnie gdy jest się częstym kierowcą. Oprócz pomocy drogowej nasza firma świadczy również kompleksowe usługi transportowe, przewozimy ładunki niestandardowe jak np buda dla psa, kamper, traktor czy kosiarka. Zapraszamy Cie do kontaktu, zrobimy wszystko co w naszej mocy aby nie zawieść Twoich oczekiwań. Zrobimy wszystko by Ci pomóc. IGROM POMOC DROGOWA 605730814.