Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Zgorzelec


Zgorzelec to miejsce, gdzie wielokrotnie dochodzi do różnorodnych zdarzeń na drodze. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym obszarze sprawdzoną auto pomoc. Dzięki temu holowanie być może przebiegać zręcznie a także z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Jest to niesłychanie istotne, ponieważ laweta to nowoczesny sprzęt, który powinien być obsługiwany poprzez ekspertów znających się w dziedzinie. Właśnie takimi osobami są zatrudnieni u nas fachowcy. To oni odbierają telefony komórkowe, wysyłają załogę w dane miejsce: Zgorzelec czy też zajmują się samą obsługą lawety. Każdego naszych zatrudnionych sprawdzamy jak również szkolimy, żeby usługa holowania oraz inna pomoc drogowa były wykonywane na najwyższym standardzie.

Pomoc Drogowa Zgorzelec

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową w okolicy Zgorzelec. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą kierowców. Posiadamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania pojazdów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy potrzebnym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeżeli znalazłeś się w tarapatach, potrzebujesz natychmiastowej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny i rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i poczynimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza baza znajduje się blisko Zgorzelec. Dzięki tejże pozycji mamy możliwość bardzo szybko przybyć w miejsce w którym miejscu jesteśmy potrzebni.

LAWETA Zgorzelec 24H

W wyposażeniu posiadamy nie tylko 3 lawety - najazdy ale także SUVy czy różnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 samochody jednocześnie a także 6 osób. Posiadamy licencją na transport aut w całej EUROPY. Nasze transporty istnieją ubezpieczone co zapewnia Ci spokój w momencie kiedy przejmujemy Twój samochód możesz być pewny że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Zgorzelec


 • Krótki czas przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Działamy nie jedynie przez siedem dni w tygodniu, ale szczególnie przez całą 24h. To oznacza, że z naszej usługi jest możliwość bez problemu skorzystać również w trakcie świąt lub okresów letnich. Możemy służyć wsparciem też w tych przypadkach, kiedy nie ma mowy o zdarzeniach losowych, lecz nasz klient chce przewieźć auto nabyte drogą internetową np. z Niemiec. Wówczas umawiamy się na konkretną datę a także wysyłamy tam własny świetnie wyposażony pojazd. Ochrona życia i zdrowia pełni dla nas wielkie znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na to, by iść na łatwiznę i robić oszczędności. W każdej sytuacji się troszczymy o zabezpieczenia, stan naszych pojazdów i stopień przeszkolenia ludzi, które obsługą auto pomoc w Zgorzelec oraz okolicach. Bez względu na to, czy interesuje cię laweta, bądź inna pomoc drogowa, za każdym razem jesteśmy do dyspozycji. Nasze holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ