Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Würzburg


Würzburg to miejsce, gdzie niejednokrotnie dochodzi do różnorodnych wydarzeń drogowych. Warto zadbać o to, by mieć na tym obrębie sprawdzoną auto pomoc. Dzięki czemu holowanie być może przebiegać dobrze i z zachowaniem wszelkich reguł bezpieczeństwa. Jest to bardzo ważne, bowiem laweta to nowoczesny sprzęt, który powinien być obsługiwany przez ekspertów znających się w dziedzinie. Oczywiście takimi osobami są zatrudnieni u nas fachowcy. To oni odbierają telefony, wysyłają załogę w dane miejsce: Würzburg bądź trudnią się samą obsługą lawety. Każdego naszych pracowników sprawdzamy oraz szkolimy, tak aby usługa holowania i inna pomoc drogowa zostały realizowane na najwyższym standardzie.

Pomoc Drogowa Würzburg

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową na terenie Würzburg. Mamy profesjonalnym sprzętem a także wykwalifikowaną kadrą kierowców. Posiadamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania samochodów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy koniecznym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji, potrzebujesz szybkiej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny jak i również rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i poczynimy wszystko co w naszej dyspozycji aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza baza mieści się blisko Würzburg. Dzięki tej lokalizacji możemy bardzo szybko trafić w miejsce gdzie jesteśmy potrzebni.

LAWETA Würzburg 24H

W wyposażeniu posiadamy nie tylko Trzy lawety - najazdy ale także SUVy bądź przeróżnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy Trzy auta naraz a także 6 osób. Dysponujemy licencją na transport aut w całej UNII. Stosowane przez nas transporty są ubezpieczone co zapewnia Ci spokój w momencie gdy przejmujemy Twój pojazd możesz być pewny że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Würzburg


 • Krótki termin przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Pracujemy nie jedynie przez siedem dni w tygodniu, ale najczęściej przez pełną 24h. To oznacza, że z naszej usługi można z powodzeniem korzystać również w trakcie świąt lub okresów letnich. Możemy służyć wsparciem również w tych przypadkach, gdy nie ma mowy o zdarzeniach losowych, ale nasz klient chce przewieźć samochód zakupione drogą internetową np. z Niemiec. Wówczas umawiamy się na konkretną datę oraz wysyłamy tam własny świetnie wyposażony pojazd. Ochrona życia i zdrowia pełni dla nas wielkie znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na to, by pójść na łatwiznę a, także robić oszczędności. Zawsze się troszczymy o zabezpieczenia, stan naszych samochodów oraz stopień przeszkolenia ludzi, które obsługą auto pomoc w Würzburg oraz okolicach. Niezależnie od tego, czy interesuje cię laweta, bądź inna lawetowanie, za każdym razem jesteśmy do dyspozycji. Wykonywane holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ