Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Weiterstadt


Weiterstadt to miejsce, w którym wielokrotnie dochodzi do różnorodnych zdarzeń na drodze. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym obszarze sprawdzoną auto pomoc. Za sprawą tego holowanie może przebiegać sprawnie i z zachowaniem wszelkich reguł bezpieczeństwa. To jest niesłychanie istotne, ponieważ laweta to nowoczesny sprzęt, który to musi okazać się obsługiwany przez ekspertów znających się w branży. Właśnie takimi osobami są zatrudnieni u nas eksperci. To oni odbierają telefony, wysyłają załogę w dane miejsce: Weiterstadt albo trudnią się samą obsługą lawety. Wszystkich naszych zatrudnionych sprawdzamy jak i również szkolimy, tak aby usługa holowania i inna pomoc drogowa zostały wykonywane na wysokim standardzie.

Pomoc Drogowa Weiterstadt

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową na terenie Weiterstadt. Mamy profesjonalnym sprzętem a także wykwalifikowaną załogą kierowców. Posiadamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania pojazdów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy koniecznym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji, chcesz szybkiej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny jak i również rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i poczynimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza baza znajduje się w pobliżu Weiterstadt. Za sprawą tejże lokalizacji mamy możliwość bardzo szybko trafić w miejsce w którym miejscu jesteśmy potrzebni.

LAWETA Weiterstadt 24H

W wyposażeniu mamy nie tylko 3 lawety - najazdy lecz również SUVy czy różnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 auta naraz jak i również Sześć osób. Posiadamy licencją na transport aut w całej UNII. Nasze transporty istnieją ubezpieczone co daje Tobie spokój w chwili kiedy przejmujemy Twój samochód możesz być pewny że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Weiterstadt


 • Krótki termin przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Działamy nie jedynie przez siedem dni w tygodniu, ale po pierwsze przez pełną 24h. To oznacza, iż z naszej usługi jest możliwość z powodzeniem korzystać zarówno podczas świąt bądź okresów letnich. Jesteśmy w stanie służyć wsparciem również w tych przypadkach, gdy nie ma mowy o wydarzeniach losowych, lecz nasz klient chce przewieźć samochód nabyte drogą www np. z Niemiec. Wtedy umawiamy się na konkretną datę jak również wysyłamy tam własny świetne wyposażony pojazd. Bezpieczeństwo pełni dla nas ogromne znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na to, by iść na łatwiznę i robić oszczędności. W każdym przypadku dbamy o zabezpieczenia, stan naszych samochodów a także stopień przeszkolenia osób, które obsługą auto pomoc w Weiterstadt oraz okolicach. Niezależnie od tego, czy interesuje cię laweta, czy inna pomoc drogowa, w każdym przypadku jesteśmy do dyspozycji. Wykonywane holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ