Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Viernheim


Viernheim to miejsce, w którym niejednokrotnie dochodzi do przeróżnych wydarzeń drogowych. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym obrębie sprawdzoną auto pomoc. Dzięki czemu holowanie może przebiegać dobrze jak i również z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Jest to niesłychanie istotne, bowiem laweta to zaawansowany sprzęt, który to musi być obsługiwany poprzez specjalistów znających się w branży. Właśnie takimi osobami są zatrudnieni tutaj fachowcy. To oni odbierają telefony komórkowe, wysyłają załogę w dane miejsce: Viernheim lub zajmują się samą obsługą lawety. Wszystkich naszych pracowników sprawdzamy jak również szkolimy, tak aby usługa holowania oraz inna pomoc drogowa były wykonywane na wysokim standardzie.

Pomoc Drogowa Viernheim

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową na terenie Viernheim. Mamy profesjonalnym sprzętem a także wykwalifikowaną kadrą kierowców. Posiadamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania samochodów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy koniecznym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeżeli znalazłeś się w tarapatach, chcesz natychmiastowej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny i rozumiemy, że awaria samochodu w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i zrobimy wszystko co w naszej dyspozycji aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza profesjonalna baza znajduje się w pobliżu Viernheim. Za sprawą tej lokalizacji mamy możliwość bardzo szybko trafić w miejsce gdzie jesteśmy potrzebni.

LAWETA Viernheim 24H

W wyposażeniu mamy nie tylko Trzy lawety - najazdy lecz również SUVy bądź przeróżnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 auta jednocześnie jak i również 6 osób. Posiadamy licencją na transport aut w całej UNII. Nasze transporty istnieją ubezpieczone co daje Ci spokój w momencie gdy przejmujemy Twój pojazd możesz być pewien że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Viernheim


 • Krótki czas przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Działamy nie tylko przez siedem dni w tygodniu, ale szczególnie przez pełną dobę. To oznacza, że z naszej oferty jest możliwość bez problemu korzystać także w trakcie świąt czy okresów wakacyjnych. Jesteśmy w stanie służyć wsparciem również w tych przypadkach, gdy nie ma mowy o zdarzeniach losowych, ale nasz klient chce przewieźć samochód kupione drogą sieciową np. z Niemiec. Wtedy umawiamy się na konkretną datę i wysyłamy tam nasz znakomicie wyposażony pojazd. Ochrona życia i zdrowia pełni dla nas duże znaczenie, zatem nie pozwalamy sobie na tek krok, by pójść na łatwiznę a, także robić oszczędności. W każdej sytuacji dbamy o zabezpieczenia, stan własnych samochodów a także stopień przeszkolenia ludzi, które obsługą auto pomoc w Viernheim oraz okolicach. Bez względu na to, czy interesuje cię laweta, czy inna pomoc drogowa, za każdym razem jesteśmy do dyspozycji. Nasze holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ