Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Świecko


Świecko to miejsce, w którym w wielu przypadkach dochodzi do różnorodnych zdarzeń na drodze. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym terenie sprawdzoną auto pomoc. Dzięki temu holowanie może funkcjonować sprawnie a, także z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa. To jest niesłychanie ważne, gdyż laweta to nowoczesny sprzęt, który musi być obsługiwany poprzez specjalistów znających się w branży. Właśnie takimi osobami są zatrudnieni tutaj fachowcy. To oni odbierają telefony komórkowe, wysyłają załogę w dane miejsce: Świecko bądź zajmują się samą obsługą lawety. Każdego naszych zatrudnionych sprawdzamy jak i również szkolimy, tak aby usługa holowania i inna pomoc drogowa były wykonywane na najwyższym standardzie.

Pomoc Drogowa Świecko

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową w okolicy Świecko. Mamy profesjonalnym sprzętem a także wykwalifikowaną załogą kierowców. Mamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania aut z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy potrzebnym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeśli znalazłeś się w tarapatach, potrzebujesz natychmiastowej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny i rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza profesjonalna baza mieści się w pobliżu Świecko. Za sprawą tejże lokalizacji mamy możliwość bardzo szybko dotrzeć w miejsce w którym miejscu jesteśmy potrzebni.

LAWETA Świecko 24H

W wyposażeniu dysponujemy nie tylko Trzy lawety - najazdy lecz także SUVy czy różnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 auta równocześnie jak i również 6 osób. Mamy licencją na transport aut w całej UNII. Używane przez nas transporty są ubezpieczone co zapewnia Tobie spokój w chwili gdy przejmujemy Twój samochód możesz być pewny że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Świecko


 • Krótki termin przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Działamy nie jedynie przez siedem dni w tygodniu, ale głównie przez całą 24h. To oznacza, iż z naszej usługi można bez problemu skorzystać zarówno podczas świąt lub okresów wakacyjnych. Jesteśmy w stanie służyć wsparciem też w tych przypadkach, gdy nie ma mowy o wydarzeniach losowych, jednakże nasz klient chciałaby przewieźć auto kupione drogą internetową np. z Niemiec. Wówczas umawiamy się na konkretną datę jak również wysyłamy tam własny świetne wyposażony pojazd. Ochrona życia i zdrowia pełni dla nas ogromne znaczenie, zatem nie pozwalamy sobie na to, by pójść na łatwiznę a, także robić oszczędności. Za każdym razem się troszczymy o zabezpieczenia, stan własnych samochodów i stopień przeszkolenia osób, które obsługą auto pomoc w Świecko oraz okolicach. Niezależnie od tego, czy interesuje cię laweta, czy inna pomoc drogowa, zawsze jesteśmy do dyspozycji. Wykonywane holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ