Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Świecko


Całodobowa pomoc drogowa w Świecku oraz okolicy. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w realizacji tego typu usług. Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na bardzo szybki dojazd lawety w Świecku czy okolicy - większość zgłoszeń obsługujemy w czasie 30 minut (często nawet krótszym).

Pomoc Drogowa Świecko

Laweta Świecko - jesteśmy dostępni 24h!

Awaria samochodu może zdarzyć się w najmniej spodziewanym momencie. Dlatego, mając na uwadze Państwa wygodę, oferujemy lawetę w Świecku i Słubicach przez całą dobę. Niezależnie od tego jaki problem trapi Państwa samochód, pomożemy!

Silnik nie chce się uruchomić? Nasza auto pomoc Świecko pomoże w rozwiązaniu problemu. Tak naprawdę wcale nie musi to być kosztowna awaria. Być może przyczyna jest zupełnie błaha - na przykład akumulator wymaga doładowania. Postaramy się rozwiązać dla Państwa ten problem na miejscu, w możliwie niskiej kwocie. Nie zawsze niesprawność auta musi oznaczać kosztowną wizytę u mechanika - być może wystarczy po prostu podłączyć akumulator do prostownika.

Coraz mniej aut ma na wyposażeniu koło zapasowe. Fabryczne zestawy do naprawy uszkodzeń często nie spełniają swojej roli. Nie muszą Państwo jednak rezygnować z dalszej podróży. Jako całodobowa pomoc drogowa pomożemy w naprawie ogumienia - w większości wypadków bez problemu nadaje się do dalszej jazdy po naprawie i nie ma konieczności kupowania nowego. Dlatego - jeżeli w Państwa aucie przebije się opona, to zapraszamy do kontaktu!

Działamy przez 365 dni w roku, przez całą dobę. Nie ma znaczenia czy akurat jest środek zimowej nocy 25 grudnia czy też południe w normalny, roboczy dzień. Niezależnie od daty - mogą Państwo na nas liczyć.

Nasza flota pojazdów składa się z 3 nowoczesnych autolawet, przystosowanych nawet do najbardziej nietypowych zleceń. Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne zezwolenia, które umożliwiają im działanie na terenie całej Unii Europejskiej. Jeżeli potrzebują Państwo przewieźć auto do 3.5 tony na terenie UE, zapraszamy do kontaktu!

Holowanie auta na terenie Świecka i Słubic

Do Państwa dyspozycji mamy kilka lawet, gotowych do transportu naprawdę różnych aut. Holowanie aut osobowych, również tych niżej zawieszonych, nie stanowi dla nas naprawdę żadnego problemu. Działamy na terenie Świecka i Słubic, ale także miast w Niemczech czy Holandii.

Działamy również na autostradzie A2. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku! Jeżeli Państwa pojazd z jakiegokolwiek powodu nagle odmówi posłuszeństwa, mogą Państwo na nas liczyć. Wystarczy jedynie do nas zadzwonić - możliwy też kontakt przez komunikator Whatsapp.

Dlaczego warto wybrać IGROM pomoc drogową w Świecku?

Sytuacja na drogach w Świecku powoduje, że cena za lawetę w tym mieście potrafi być horrendalnie wysoka. Bliskość granicy z Niemcami oraz głównych dróg sprawiają, że niejedna pomoc drogowa w Świecku i Słubicach stosuje niezwykle wysokie stawki. Jako firma IGROM możemy zagwarantować jednak, że nasza cena Państwa pozytywnie zaskoczy.

Wiemy, jak stresujące potrafią sytuacje związane z koniecznością holowania pojazdu. Przerwana podróż, konieczność znalezienia alternatywnego środka transportu czy też nerwy związane z diagnozą u mechanika. Nie chcemy dodatkowo obciążać Państwa budżetu zbyt wysokimi stawkami. Dbamy o to, by nasze ceny za usługi były maksymalnie atrakcyjne.

Wybierając naszą pomoc drogową mogą Państwo liczyć na profesjonalne podejście. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiele napraw jesteśmy w stanie wykonać na miejscu awarii - bez konieczności przewożenia Państwa pojazdu do warsztatu i generowania kosztów.

Nie tylko holujemy samochody w Świecku, ale też pomagamy w usuwaniu bieżących problemów. Dowóz paliwa, awaryjne otwieranie i uruchamianie pojazdów czy nawet zmiana koła - w tym zakresie mogą Państwo na nas liczyć!

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ