Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Seelow


Seelow to miejsce, gdzie wielokrotnie dochodzi do różnych wydarzeń na drodze. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym obrębie sprawdzoną auto pomoc. Dzięki czemu holowanie być może przebiegać sprawnie jak i również z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa. Jest to bardzo istotne, albowiem laweta to nowoczesny sprzęt, który musi być obsługiwany poprzez specjalistów znających się w dziedzinie. Właśnie takimi osobami są zatrudnieni tutaj fachowcy. To oni odbierają telefony, wysyłają załogę w dane miejsce: Seelow bądź zajmują się samą obsługą lawety. Wszystkich naszych pracowników sprawdzamy oraz szkolimy, aby usługa holowania i inna pomoc drogowa zostały urzeczywistniane na najwyższym standardzie.

Pomoc Drogowa Seelow

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową na terenie Seelow. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem jak i również wykwalifikowaną kadrą kierowców. Mamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania samochodów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (posiadamy niezbędnym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeżeli znalazłeś się w tarapatach, chcesz szybkiej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny jak i również rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza profesjonalna baza znajduje się blisko Seelow. Dzięki tej pozycji mamy możliwość bardzo szybko dotrzeć w miejsce gdzie jesteśmy potrzebni.

LAWETA Seelow 24H

W wyposażeniu mamy nie tylko Trzy lawety - najazdy ale również SUVy bądź różnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 samochody równocześnie jak i również 6 osób. Dysponujemy licencją na transport aut w całej EUROPY. Używane przez nas transporty są ubezpieczone co daje Tobie spokój w momencie kiedy przejmujemy Twój pojazd możesz być pewien że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Seelow


 • Krótki czas przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Pracujemy nie jedynie przez siedem dni w tygodniu, ale zwłaszcza przez pełną 24h. To oznacza, iż z naszej oferty jest możliwość z powodzeniem korzystać także w czasie świąt czy okresów letnich. Jesteśmy wstanie służyć wsparciem także w tych przypadkach, kiedy nie ma mowy o wydarzeniach losowych, lecz nasz klient potrzebuje przewieźć auto zakupione drogą sieciową np. z Niemiec. Wówczas umawiamy się na konkretną datę jak również wysyłamy tam nasz świetnie wyposażony pojazd. Bezpieczeństwo pełni dla nas ogromne znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na to, by iść na łatwiznę a, także robić oszczędności. W każdym przypadku dbamy o zabezpieczenia, stan własnych samochodów i stopień przeszkolenia ludzi, które obsługą auto pomoc w Seelow oraz okolicach. Niezależnie od tego, czy interesuje cię laweta, bądź inna pomoc drogowa, zawsze jesteśmy do dyspozycji. Wykonywane holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ