Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Międzyrzecz


Międzyrzecz to miejsce, w którym często dochodzi do różnych wydarzeń na drodze. Warto zadbać o to, by mieć na tym rejonie sprawdzoną auto pomoc. Dzięki czemu holowanie być może przebiegać dobrze i z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa. Jest to bardzo ważne, albowiem laweta to zaawansowany sprzęt, który musi okazać się obsługiwany przez ekspertów znających się w dziedzinie. Właśnie takimi osobami są zatrudnieni tutaj eksperci. To oni odbierają telefony komórkowe, wysyłają załogę w dane miejsce: Międzyrzecz lub zajmują się samą obsługą lawety. Każdego naszych zatrudnionych sprawdzamy jak i również szkolimy, tak aby usługa holowania a także inna pomoc drogowa były realizowane na najwyższym standardzie.

Pomoc Drogowa Międzyrzecz

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową na terenie Międzyrzecz. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem jak i również wykwalifikowaną załogą kierowców. Mamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania aut z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy niezbędnym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji, chcesz szybkiej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny jak i również rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza profesjonalna baza mieści się blisko Międzyrzecz. Dzięki tejże lokalizacji możemy bardzo szybko trafić w miejsce w którym miejscu jesteśmy potrzebni.

LAWETA Międzyrzecz 24H

W wyposażeniu posiadamy nie tylko 3 lawety - najazdy lecz również SUVy bądź różnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 auta równocześnie i Sześć osób. Dysponujemy licencją na transport aut w całej EUROPY. Nasze transporty są ubezpieczone co zapewnia Ci spokój w chwili kiedy przejmujemy Twój samochód możesz być pewien że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Międzyrzecz


 • Krótki czas przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Funkcjonujemy nie tylko przez siedem dni w tygodniu, ale szczególnie przez pełną dobę. To oznacza, że z naszej usługi jest możliwość z powodzeniem korzystać również podczas świąt bądź okresów letnich. Jesteśmy w stanie służyć wsparciem także w tych przypadkach, gdy nie ma mowy o zdarzeniach losowych, lecz nasz klient chce przewieźć auto kupione drogą www np. z Niemiec. Wtedy umawiamy się na konkretną datę a także wysyłamy tam własny świetnie wyposażony pojazd. Bezpieczeństwo pełni dla nas wielkie znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na to, by iść na łatwiznę a, także robić oszczędności. W każdym przypadku się troszczymy o zabezpieczenia, stan własnych pojazdów a także stopień przeszkolenia ludzi, które obsługą auto pomoc w Międzyrzecz oraz okolicach. Niezależnie od tego, czy interesuje cię laweta, czy inna pomoc drogowa, zawsze jesteśmy do dyspozycji. Wykonywane holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ