Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa Memmingen


Memmingen to miejsce, w którym w wielu przypadkach dochodzi do przeróżnych wydarzeń drogowych. Warto zadbać o to, by mieć na tym obrębie sprawdzoną auto pomoc. Dzięki czemu holowanie może funkcjonować sprawnie i z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa. To jest niesłychanie istotne, albowiem laweta to nowoczesny sprzęt, który musi być obsługiwany poprzez ekspertów znających się w dziedzinie. Właśnie takimi osobami są zatrudnieni u nas fachowcy. To oni odbierają telefony komórkowe, wysyłają załogę w dane miejsce: Memmingen lub trudnią się samą obsługą lawety. Wszelkich naszych pracowników sprawdzamy jak i również szkolimy, żeby usługa holowania oraz inna pomoc drogowa zostały realizowane na wysokim standardzie.

Pomoc Drogowa Memmingen

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową w okolicy Memmingen. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną załogą kierowców. Mamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania samochodów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy koniecznym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji, chcesz natychmiastowej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny jak i również rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza profesjonalna baza znajduje się blisko Memmingen. Dzięki tejże pozycji mamy możliwość bardzo szybko trafić w miejsce gdzie jesteśmy potrzebni.

LAWETA Memmingen 24H

W wyposażeniu posiadamy nie tylko 3 lawety - najazdy lecz także SUVy bądź różnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 auta równocześnie i Sześć osób. Posiadamy licencją na transport aut w całej UE. Używane przez nas transporty istnieją ubezpieczone co zapewnia Ci spokój w chwili kiedy przejmujemy Twój samochód możesz być pewien że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Memmingen


 • Krótki czas przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Działamy nie jedynie przez siedem dni w tygodniu, ale szczególnie przez całą 24h. To oznacza, iż z naszej oferty jest możliwość z powodzeniem skorzystać również podczas świąt czy okresów letnich. Mamy możliwość służyć wsparciem także w tych przypadkach, kiedy nie ma mowy o wydarzeniach losowych, jednakże nasz klient potrzebuje przewieźć samochód nabyte drogą internetową np. z Niemiec. Wówczas umawiamy się na konkretną datę i wysyłamy tam nasz świetne wyposażony pojazd. Bezpieczeństwo pełni dla nas duże znaczenie, zatem nie pozwalamy sobie na to, by iść na łatwiznę a, także oszczędzać. Zawsze się troszczymy o zabezpieczenia, stan naszych samochodów a także stopień przeszkolenia ludzi, które obsługą auto pomoc w Memmingen oraz okolicach. Bez względu na to, czy interesuje cię laweta, czy inna lawetowanie, w każdej sytuacji jesteśmy do dyspozycji. Wykonywane holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ