Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Magdeburg


Pomoc drogowa w Niemczech potrafi naprawdę sporo kosztować. Nie muszą Państwo jednak obawiać się o wysokie kwoty za holowanie czy wynajem lawety w Magdeburgu. Jesteśmy polską firmą, która oferuje auto pomoc na drogach w Niemczech. Zapewniamy atrakcyjne ceny za usługi - gwarantujemy, że będzie znacznie niższe kwoty niż jakakolwiek pomoc drogowa w Magdeburgu!


Całodobowa pomoc drogowa w Magdeburgu i okolicach!


Jeżeli potrzebują Państwo lawety w Magdeburgu lub okolicy, zapraszamy do kontaktu. Nie muszą Państwo już szukać pomocy drogowej w Niemczech - wystarczy zadzwonić do nas! Pomożemy nawet w nietypowych sytuacjach - niezależnie od tego, jaka awaria trapi Państwa auto.
Naprawa auta w Niemczech potrafi być niezwykle droga, dlatego lepiej będzie przewieźć je do Polski. Pomożemy Państwu w holowaniu z Magdeburga do Polski. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację każdego zlecenia. Nasza autopomoc działa przez całą dobę - również w święta. 
Oto 4 powody, dla których warto skorzystać z naszej lawety w Magdeburgu:

  • Polskie stawki - rozliczamy się w złotówkach, nie w euro = taniej!
  • Działamy przez całą dobę - również w święta i w weekendy
  • Posiadamy 3 autolawety - szybka realizacja zlecenia
  • Siedziba naszej firmy jest zaledwie 2 godziny od Magdeburga - szybki dojazd!

Laweta Magdeburg - bezpieczny transport pojazdów


Oferujemy nie tylko autopomoc, ale także transport aut w Magdeburgu. Nie muszą Państwo szukać już przewoźników na giełdach transportowych. Posiadamy kilka autolawet, które pozwolą na bezpieczny i sprawny przewóz samochodów z Niemiec do Polski. Przewieziemy wszystkie auta o masie własnej do 3.5 tony - nawet te nisko zawieszone. 
Nasi kierowcy posiadają wszystkie certyfikaty i zezwolenia potrzebne do transportu aut w Magdeburgu i całych Niemczech. Dziesięcioletnie doświadczenie w branży gwarantuje, że Państwa auto dotrze na miejsce szybko i bezpiecznie! Zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością wycenimy transport samochodu z Magdeburga do Polski lub innego miejsca w Unii Europejskiej.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ