Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Lübeck


Lübeck to miejsce, w którym w wielu przypadkach dochodzi do rozmaitych zdarzeń drogowych. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym obrębie sprawdzoną auto pomoc. Dzięki czemu holowanie być może przebiegać dobrze a także z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Jest to niesłychanie istotne, gdyż laweta to zaawansowany sprzęt, który to powinien okazać się obsługiwany poprzez ekspertów znających się w dziedzinie. Oczywiście takimi osobami są zatrudnieni tutaj fachowcy. To oni odbierają telefony, wysyłają załogę w dane miejsce: Lübeck czy też trudnią się samą obsługą lawety. Każdego naszych pracowników sprawdzamy a także szkolimy, aby usługa holowania i inna pomoc drogowa zostały urzeczywistniane na wysokim standardzie.

Pomoc Drogowa Lübeck

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową na terenie Lübeck. Posiadamy profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną załogą kierowców. Posiadamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania pojazdów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy niezbędnym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji, chcesz bezzwłocznej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny jak i również rozumiemy, że awaria samochodu w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i poczynimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza baza znajduje się blisko Lübeck. Dzięki tejże pozycji możemy bardzo szybko trafić w miejsce w którym miejscu jesteśmy potrzebni.

LAWETA Lübeck 24H

W wyposażeniu mamy nie tylko 3 lawety - najazdy lecz także SUVy bądź przeróżnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 samochody jednocześnie i 6 osób. Posiadamy licencją na transport aut w całej UNII EUROPEJSKIEJ. Używane przez nas transporty są ubezpieczone co zapewnia Ci spokój w chwili gdy przejmujemy Twój pojazd możesz być pewien że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Lübeck


 • Krótki czas przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Działamy nie tylko przez siedem dni w tygodniu, ale po pierwsze przez pełną 24h. To oznacza, iż z naszej usługi jest możliwość bez problemu skorzystać również w trakcie świąt bądź okresów wakacyjnych. Jesteśmy wstanie służyć wsparciem również w tych przypadkach, kiedy nie ma mowy o zdarzeniach losowych, jednakże nasz klient chce przewieźć samochód zakupione drogą www np. z Niemiec. Wówczas umawiamy się na konkretną datę a także wysyłamy tam własny świetne wyposażony pojazd. Ochrona życia i zdrowia pełni dla nas duże znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na to, by iść na łatwiznę a, także robić oszczędności. Zawsze się troszczymy o zabezpieczenia, stan naszych samochodów a także stopień przeszkolenia osób, które obsługą auto pomoc w Lübeck oraz okolicach. Bez względu na to, czy interesuje cię laweta, czy inna pomoc drogowa, w każdym przypadku jesteśmy do dyspozycji. Wykonywane holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ