Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Leipzig


Leipzig to miejsce, w którym w wielu przypadkach dochodzi do różnorodnych zdarzeń drogowych. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym terenie sprawdzoną auto pomoc. Za sprawą tego holowanie może funkcjonować zręcznie jak i również z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. To jest bardzo istotne, gdyż laweta to zaawansowany sprzęt, który to musi okazać się obsługiwany poprzez specjalistów znających się w dziedzinie. Oczywiście takimi osobami są zatrudnieni tutaj fachowcy. To oni odbierają telefony, wysyłają załogę w dane miejsce: Leipzig lub trudnią się samą obsługą lawety. Wszelkich naszych pracowników sprawdzamy jak i również szkolimy, aby usługa holowania oraz inna pomoc drogowa zostały urzeczywistniane na najwyższym standardzie.

Pomoc Drogowa Leipzig

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową na terenie Leipzig. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem jak i również wykwalifikowaną kadrą kierowców. Posiadamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania aut z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy koniecznym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji, chcesz natychmiastowej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny jak i również rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i poczynimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza baza mieści się blisko Leipzig. Dzięki tejże lokalizacji mamy możliwość bardzo szybko trafić w miejsce w którym miejscu jesteśmy potrzebni.

LAWETA Leipzig 24H

W wyposażeniu dysponujemy nie tylko 3 lawety - najazdy lecz także SUVy bądź różnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 samochody naraz a także 6 osób. Mamy licencją na transport aut w całej EUROPY. Stosowane przez nas transporty istnieją ubezpieczone co zapewnia Ci spokój w momencie kiedy przejmujemy Twój pojazd możesz być pewien że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Leipzig


 • Krótki czas przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Funkcjonujemy nie jedynie przez siedem dni w tygodniu, ale szczególnie przez całą 24h. To oznacza, iż z naszej oferty można z powodzeniem skorzystać także w czasie świąt czy okresów wakacyjnych. Zdołamy służyć wsparciem również w tych przypadkach, kiedy nie ma mowy o zdarzeniach losowych, lecz nasz klient chce przewieźć auto nabyte drogą sieciową np. z Niemiec. Wtedy umawiamy się na konkretną datę a także wysyłamy tam nasz świetnie wyposażony pojazd. Bezpieczeństwo pełni dla nas duże znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na tek krok, by iść na łatwiznę i robić oszczędności. Zawsze się troszczymy o zabezpieczenia, stan własnych pojazdów a także stopień przeszkolenia ludzi, które obsługą auto pomoc w Leipzig oraz okolicach. Niezależnie od tego, czy interesuje cię laweta, czy inna pomoc drogowa, w każdym przypadku jesteśmy do dyspozycji. Nasze holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ