Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Krajnik Dolny


Krajnik Dolny to miejsce, w którym często dochodzi do wielu wydarzeń na drodze. Warto zadbać o to, by mieć na tym terenie sprawdzoną auto pomoc. Dzięki czemu holowanie może funkcjonować sprawnie i z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa. To jest bardzo istotne, bowiem laweta to zaawansowany sprzęt, który musi okazać się obsługiwany przez specjalistów znających się w branży. Właśnie takimi osobami są zatrudnieni u nas fachowcy. To oni odbierają telefony komórkowe, wysyłają załogę w dane miejsce: Krajnik Dolny lub zajmują się samą obsługą lawety. Wszystkich naszych zatrudnionych sprawdzamy jak i również szkolimy, aby usługa holowania oraz inna pomoc drogowa zostały wykonywane na wysokim standardzie.

Pomoc Drogowa Krajnik Dolny

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową w okolicy Krajnik Dolny. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem jak i również wykwalifikowaną ekipą kierowców. Mamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania samochodów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (posiadamy niezbędnym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji, potrzebujesz bezzwłocznej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny jak i również rozumiemy, że awaria samochodu w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i poczynimy wszystko co w naszej dyspozycji aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza profesjonalna baza mieści się w pobliżu Krajnik Dolny. Za sprawą tejże pozycji mamy możliwość bardzo szybko dotrzeć w miejsce w którym miejscu jesteśmy potrzebni.

LAWETA Krajnik Dolny 24H

W wyposażeniu mamy nie tylko 3 lawety - najazdy lecz także SUVy czy różnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 auta równocześnie a, także 6 osób. Posiadamy licencją na transport aut w całej UE. Używane przez nas transporty istnieją ubezpieczone co zapewnia Ci spokój w chwili kiedy przejmujemy Twój samochód możesz być pewien że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Krajnik Dolny


 • Krótki czas przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Działamy nie tylko przez siedem dni w tygodniu, ale głównie przez pełną 24h. To oznacza, że z naszej usługi jest możliwość bez problemu skorzystać również w czasie świąt czy okresów letnich. Posiadamy możliwość służyć wsparciem także w tych przypadkach, kiedy nie ma mowy o zdarzeniach losowych, lecz nasz klient chce przewieźć samochód nabyte drogą www np. z Niemiec. Wtedy umawiamy się na konkretną datę i wysyłamy tam własny doskonale wyposażony pojazd. Ochrona życia i zdrowia pełni dla nas ogromne znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na to, by pójść na łatwiznę a, także robić oszczędności. W każdym przypadku się troszczymy o zabezpieczenia, stan naszych pojazdów oraz stopień przeszkolenia osób, które obsługą auto pomoc w Krajnik Dolny oraz okolicach. Bez względu na to, czy interesuje cię laweta, czy inna pomoc drogowa, w każdym przypadku jesteśmy do dyspozycji. Wykonywane holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ