Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Kostrzyn Nad Odrą


Kostrzyn Nad Odrą to miejsce, gdzie w wielu przypadkach dochodzi do rozmaitych wydarzeń na drodze. Warto zadbać o to, by mieć na tym obszarze sprawdzoną auto pomoc. Za sprawą tego holowanie może przebiegać sprawnie a także z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa. To jest niesłychanie istotne, bowiem laweta to nowoczesny sprzęt, który musi okazać się obsługiwany poprzez ekspertów znających się w branży. Oczywiście takimi osobami są zatrudnieni tutaj fachowcy. To oni odbierają telefony komórkowe, wysyłają załogę w dane miejsce: Kostrzyn Nad Odrą czy też trudnią się samą obsługą lawety. Wszelkich naszych zatrudnionych sprawdzamy jak i również szkolimy, aby usługa holowania oraz inna pomoc drogowa były wykonywane na wysokim standardzie.

Pomoc Drogowa Kostrzyn Nad Odrą

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową w okolicy Kostrzyn Nad Odrą. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem a także wykwalifikowaną kadrą kierowców. Mamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania samochodów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy koniecznym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji, wymagasz szybkiej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny jak i również rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i zrobimy wszystko co w naszej dyspozycji aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza profesjonalna baza znajduje się w pobliżu Kostrzyn Nad Odrą. Dzięki tej pozycji możemy bardzo szybko trafić w miejsce gdzie jesteśmy potrzebni.

LAWETA Kostrzyn Nad Odrą 24H

W wyposażeniu posiadamy nie tylko 3 lawety - najazdy lecz również SUVy czy przeróżnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy Trzy auta naraz a, także Sześć osób. Mamy licencją na transport aut w całej EUROPY. Stosowane przez nas transporty istnieją ubezpieczone co zapewnia Ci spokój w chwili gdy przejmujemy Twój samochód możesz być pewny że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Kostrzyn Nad Odrą


 • Krótki termin przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Funkcjonujemy nie tylko przez siedem dni w tygodniu, ale szczególnie przez całą 24h. To oznacza, iż z naszej usługi można bez problemu korzystać również w trakcie świąt czy okresów wakacyjnych. Zdołamy służyć wsparciem także w tych przypadkach, gdy nie ma mowy o wydarzeniach losowych, jednakże nasz klient chciałaby przewieźć auto nabyte drogą sieciową np. z Niemiec. Wówczas umawiamy się na konkretną datę a, także wysyłamy tam własny bardzo dobrze wyposażony pojazd. Bezpieczeństwo pełni dla nas wielkie znaczenie, zatem nie pozwalamy sobie na tek krok, by pójść na łatwiznę a, także robić oszczędności. W każdym przypadku dbamy o zabezpieczenia, stan naszych pojazdów i stopień przeszkolenia ludzi, które obsługą auto pomoc w Kostrzyn Nad Odrą oraz okolicach. Niezależnie od tego, czy interesuje cię laweta, bądź inna pomoc drogowa, w każdej sytuacji jesteśmy do dyspozycji. Nasze holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ