Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Hamburg


Awaria auta w Hamburgu? Koszty naprawy auta w tym niemieckim mieście mogą być niezwykle wysokie. Może więc warto przewieźć niesprawne auto do kraju? Tylko jak to zrobić, skoro pomoc drogowa w Hamburgu jest tak kosztowna? Wystarczy, że skorzystają Państwo z naszej oferty -holowanie i laweta w Hamburgu w polskiej cenie!

Całodobowa auto pomoc w Hamburgu i okolicach!

Oferujemy całodobową autopomoc w Hamburgu. Nasza firma działa przez cały rok - także w niemieckie i polskie święta państwowe. Niezależnie od tego, czy Państwa auto uległo awarii, kolizji czy z innego powodu jest niezdatne do poruszania się o własnych siłach, mogą Państwo na nas liczyć. Nasza laweta szybko i sprawnie dotrze we wskazane przez Państwa miejsce!
Pomożemy Państwu nie tylko w przypadku samochodów. Nasze lawety są dostosowane do transportu różnych pojazdów o masie własnej do 3.5 tony, w  tym:

  • Motocykli
  • Quadów
  • Skuterów

I wielu innych!
Aby umówić lawetę i otrzymać wycenę, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie. W kilka minut otrzymają Państwo pełną wycenę na realizację zlecenia.

Laweta Hamburg - bezpieczny transport pojazdów

Działamy nie tylko jako autopomoc. Jeżeli poszukują Państwo lawety do przewiezienia auta do Polski (na przykład z komisu), służymy pomocą. Każda z naszych lawet jest w pełni dostosowana do transportu dowolnego auta osobowego - nawet samochody o niestandardowym zawieszeniu nie będą dla nas problemem!
Mamy 10 lat doświadczenia w holowaniu aut i przewożeniu ich na lawetach. Dzięki temu, mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość naszej usługi. Wskazane przez Państwa auto dostarczymy pod wybrany adres w  możliwie krótkim czasie i przy zachowaniu atrakcyjnych kosztów usługi.
Wszyscy nasi kierowcy posiadają niezbędne certyfikaty uprawniające do przewożenia pojazdów na terenie całej Unii Europejskiej.

Dlaczego warto wybrać pomoc drogową IGROM?

Potrzebna pomoc drogowa w Hamburgu? Zapraszamy do kontaktu! U nas mogą Państwo liczyć na szybką i sprawną realizację każdego przewozu. Bezpiecznie dowieziemy auto do warsztatu w Polsce czy dowolnym innym kraju w Unii Europejskiej.
W odróżnieniu od firm działających na terenie Niemiec, stosujemy atrakcyjne stawki. U nas rozliczają się Państwo w złotówkach - nie ma tu więc mowy o przepłacaniu!
Jak wyliczamy stawkę za holowanie w Hamburgu? Zawsze stosujemy maksymalnie atrakcyjne stawki. U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów, a składowe elementy ceny są doskonale znane Klientom. Cena za przewóz pojazdu zależy od:

  • Terminu realizacji usługi
  • Gabarytów pojazdu
  • Tonażu pojazdu
  • Stopnia trudności załadunku/rozładunku pojazdu
  • Odległości na jaką transportujemy auto

Kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie holowania samochodów i innych pojazdów daje nam pewność idealnej realizacji każdego zlecenia. Nawet najbardziej nietypowe ładunki nie są dla naszej firmy problemem!

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ