Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa Gorzów Wlkp


Gorzów Wlkp to miejsce, gdzie niejednokrotnie dochodzi do różnorodnych zdarzeń na drodze. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym rejonie sprawdzoną auto pomoc. Za sprawą tego holowanie być może funkcjonować zręcznie a, także z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa. To jest niesłychanie ważne, albowiem laweta to nowoczesny sprzęt, który musi okazać się obsługiwany przez specjalistów znających się w dziedzinie. Właśnie takimi osobami są zatrudnieni tutaj eksperci. To oni odbierają telefony, wysyłają załogę w dane miejsce: Gorzów Wlkp bądź trudnią się samą obsługą lawety. Wszystkich naszych pracowników sprawdzamy jak i również szkolimy, tak aby usługa holowania i inna pomoc drogowa zostały realizowane na wysokim standardzie.

Pomoc Drogowa Gorzów Wlkp

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową w okolicy Gorzów Wlkp. Posiadamy profesjonalnym sprzętem a także wykwalifikowaną kadrą kierowców. Posiadamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania samochodów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (posiadamy koniecznym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji, potrzebujesz natychmiastowej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny jak i również rozumiemy, że awaria samochodu w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i poczynimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza profesjonalna baza znajduje się blisko Gorzów Wlkp. Dzięki tejże lokalizacji mamy możliwość bardzo szybko przybyć w miejsce gdzie jesteśmy potrzebni.

LAWETA Gorzów Wlkp 24H

W wyposażeniu dysponujemy nie tylko Trzy lawety - najazdy lecz także SUVy bądź różnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 samochody naraz i 6 osób. Posiadamy licencją na transport aut w całej UNII EUROPEJSKIEJ. Używane przez nas transporty są ubezpieczone co zapewnia Ci spokój w momencie gdy przejmujemy Twój samochód możesz być pewny że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Gorzów Wlkp


 • Krótki czas przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Pracujemy nie tylko przez siedem dni w tygodniu, ale po pierwsze przez całą dobę. To oznacza, iż z naszej oferty jest możliwość z powodzeniem korzystać także w czasie świąt czy okresów letnich. Możemy służyć wsparciem również w tych przypadkach, gdy nie ma mowy o zdarzeniach losowych, lecz nasz klient chciałaby przewieźć samochód zakupione drogą sieciową np. z Niemiec. Wtedy umawiamy się na konkretną datę i wysyłamy tam własny doskonale wyposażony pojazd. Bezpieczeństwo pełni dla nas duże znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na tek krok, by pójść na łatwiznę i oszczędzać. W każdym przypadku dbamy o zabezpieczenia, stan własnych pojazdów a także stopień przeszkolenia ludzi, które obsługą auto pomoc w Gorzów Wlkp oraz okolicach. Bez względu na to, czy interesuje cię laweta, czy inna pomoc drogowa, zawsze jesteśmy do dyspozycji. Nasze holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ