Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa Gorzów


Podróżowanie własnym samochodem to szybki i wygodny sposób na dotarcie w miejsce docelowe, ale należy liczyć się też z tym, że pojazd ulegnie awarii lub dojdzie do innego zdarzenia i będziemy potrzebować wsparcia. Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji, będąc w trasie i potrzebujesz pomocy drogowej w Gorzowie lub w okolicach, to skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Co proponujemy?

Pomoc Drogowa Gorzów Wlkp

Pomoc drogowa w Gorzowie Wlkp - co oferujemy?

Oferujemy nie tylko pomoc drogową w Gorzowie Wielkopolskim – zajmujemy się transportem aut na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Wieloletnie doświadczenie w holowaniu i transportowaniu pojazdów pozwoliło nam przygotować ofertę zoptymalizowaną do oczekiwań zainteresowanych. Oto, co wyróżnia nasze usługi:

  • Jesteśmy w stanie przybyć na wezwanie klienta w czasie 30 minut lub krótszym.
  • Zapewniamy dostępność przez 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu.
  • Gwarantujemy profesjonalną obsługę bazującą na 10 latach doświadczenia.

Do dyspozycji mamy 3 lawety, a nasz zespół składa się z 6 pracowników. W ramach proponowanej przez naszą firmę pomocy drogowej w Gorzowie Wielkopolskim i w okolicach możesz skorzystać z wielu usług, takich jak:

  • Awaryjne otwieranie auta – zatrzasnąłeś kluczyki w pojeździe? Możemy otworzyć je bez wybijania szyby i jakichkolwiek szkód w Twoim samochodzie.
  • Dowóz paliwa – zdarzyło Ci się źle zaplanować tankowanie i zabrakło Ci paliwa? Nasz pracownik przywiezie Ci go tyle, ile potrzebujesz, żebyś mógł dojechać na najbliższą stację. Wskaże również, gdzie taka stacja się znajduje.
  • Uruchamianie pojazdów – nie działa Ci akumulator, a może zawiodła elektryka? Wiemy, jak rozwiązać ten problem. Auta naszych pracowników są wyposażone w boostery, czyli zewnętrzne urządzenia rozruchowe. Przyjedziemy na miejsce i uruchomimy Twoje auto!
  • Zmiana koła – zdajemy sobie sprawę z tego, że w wielu sytuacjach wymiana koła może być bardzo problematyczna. Realizujemy takie zlecenia dla klientów. Jesteśmy w stanie pomóc, jeśli złapałeś gumę, nie masz koła zapasowego albo jest ono nietypowe i w innych przypadkach. Współpracujemy z warsztatami i firmami wulkanizacyjnymi. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci szybką pomoc.
  • Naprawa drobnych awarii – nie zawsze usterka musi oznaczać, że pojazd będzie wymagać skorzystania z lawety czy z holowania. Z wieloma nieskomplikowanymi awariami możemy sobie poradzić na miejscu, bez konieczności transportu samochodu do mechanika. Jeśli jednak okaże się, że nie da się usunąć usterki bez wizyty w warsztacie, to auto dostarczymy do zakładu mechanicznego, a Ciebie zawieziemy do hotelu, gdzie będziesz mógł poczekać na wykonanie naprawy.
  • Laweta – potrzebna Ci laweta na terenie Gorzowa lub okolic? Stłuczka, wypadek, awaria to zdarzenia, które uniemożliwiają kontynuowanie podróży. W wielu przypadkach skala uszkodzeń może nie pozwalać na skorzystanie z liny holowniczej. Na Twoje zlecenie auto zostanie załadowane na lawetę i dostarczone we wskazane miejsce. Nasza laweta w Gorzowie Wielkopolskim jest dostępna przez 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu.

Potrzebujesz naszej pomocy? Czekamy na informację pod numerem telefonu: 605 730 814!

Usługa holowanie na terenie Gorzowa i okolic

Pomoc drogowa 24 h na dobę, którą oferujemy obejmuje m.in. holowanie samochodów. To specjalność naszej firmy. Nie proponujemy wyłącznie holowania w Gorzowie Wielkopolskim i w okolicach tego miasta, ale również w innych częściach Polski. Nasze auta wyposażone są w nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają wykonanie takiej usługi. Nie ma znaczenia marka, model czy masa pojazdu, a nawet rodzaj awarii. Wtedy, kiedy możliwe będzie holowanie, zapewnimy Ci taką pomoc drogową. W innym przypadkach, kiedy konieczne będzie przewiezienie auta na lawecie, dostarczymy pojazd w ustalone miejsce. Podczas realizacji usługi transportu jesteśmy w stanie przewieźć na lawecie jednocześnie 3 pojazdy. Auto, które posiadamy, przeznaczone jest dla 6 pasażerów, dlatego z miejsca zdarzenia możemy zabrać nie tylko kierowców uszkodzonych samochodów. Przewieziemy każde auto do 3,5 tony, nawet nisko zawieszone. Plusem naszej oferty są również atrakcyjne stawki, które doceniają klienci. Proponujemy profesjonalną pomoc drogową w Gorzowie Wielkopolskim i nie tylko. Baza naszej autopomocy znajduje się w pobliżu granicy polsko-niemieckiej, dlatego jesteśmy w stanie dotrzeć do naszego klienta nawet, jeśli znajduje się poza terytorium Polski.

Autopomoc IGROM - jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h!

Nasza firma czeka na Twój telefon przez 24 h na dobę. Obszary naszego działania to m.in. Gorzów Wielkopolski, Skwierzyna i wiele innych miejscowości. Co więcej, pracujemy również poza Polską. Gorzów to dla nas ważne miejsce realizacji usług pomocy drogowej, ale działamy także na terenie Niemiec. Nasi kierowcy posiadają certyfikaty i zezwolenia niezbędne do oferowania transportu uszkodzonych aut w Niemczech. IGROM czeka na Twój telefon zarówno w polskie, jak i w niemieckie dni świąteczne. Przewieziemy Twoje auto do polskiego warsztatu, w którym w niższej cenie niż za granicą usuniesz usterkę. W wielu przypadkach będziemy Ci w stanie pomóc sami, na miejscu – nie będzie wtedy konieczne korzystanie z usługi holowania czy z lawety – naprawimy pojazd bez jego transportu do zakładu mechanicznego. Nasza baza znajduje się w pobliżu autostrady A2, blisko przejść granicznych w Kostrzynie, Świecku i Słubicach. Jeśli będziesz potrzebować pomocy drogowej w tych okolicach, to możesz się spodziewać, że szybko do Ciebie dotrzemy. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i kwalifikacjach, co pozwala nam profesjonalnie realizować usługi. Posiadamy licencję na transport aut w całej Unii Europejskiej, a przewożone przez nas pojazdy są ubezpieczone. Czy z naszej pomocy drogowej możesz skorzystać wyłącznie w razie awarii Twojego pojazdu? Niekoniecznie. Nasza laweta w Gorzowie Wielkopolskim i w okolicach jest wykorzystywana nie tylko w przypadku uszkodzonych aut. Kupiłeś pojazd, ale nie masz jeszcze prawa jazdy lub po prostu nie masz czasu odebrać auta? Możemy je do Ciebie dostarczyć na lawecie. Zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale znają się na samochodach, dlatego mogą oni wykonać dla Ciebie również oględziny auta przed jego zakupem. Posiadamy mierniki lakieru, możemy sprawdzić stan tapicerki, podzespołów czy blachy pojazdu. Prowadzimy również skup samochodów. Jeśli chcesz sprzedać swoje auto, to powiadom nas o tym. Zaoferujemy Ci atrakcyjne warunki, a jeśli dojdzie do transakcji, to odbierzemy pojazd spod wskazanego przez Ciebie adresu. Podróżujesz w okolicach Gorzowa i potrzebujesz pomocy drogowej? Zadzwoń do nas i opisz nam, jaki masz problem. Postaramy się jak najszybciej do Ciebie dotrzeć i umożliwić Ci jazdę albo dostarczyć Twój pojazd w ustalone miejsce.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ