Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa Gorzów


Samochód jest obecnie popularnym i często niezbędnym środkiem transportu, z którego korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Podróżowanie takim pojazdem wiąże się jednak z ryzykiem wystąpienia różnych zdarzeń drogowych, które uniemożliwiają dalszą jazdę. Jeśli do kolizji czy awarii dojdzie w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego, możesz liczyć na naszą pomoc.

Pomoc Drogowa Gorzów Wlkp

Laweta dostępna 24h na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic!

Zdarzenia takie, jak stłuczka, wypadek czy niespodziewana awaria pojazdu są poważnym problemem dla każdego kierowcy. Nie tylko uniemożliwiają kontynuowanie podróży, ale też wiążą się z koniecznością szybkiego zorganizowania fachowej pomocy. Holowanie na linie domowym sposobem nie zawsze jest możliwe. Często uszkodzenia pojazdu są tak poważne, że uniemożliwiają jego jazdę na holu, w zgodzie z obowiązującymi przepisami o ruchu drogowym. Przeszkodami mogą też być konstrukcja pojazdu i brak odpowiedniego oczka holowniczego.

Pomoc drogowa w Gorzowie i okolicy, jaką zapewnia firma IGROM jest najlepszym rozwiązaniem w każdej trudnej sytuacji. Dysponując profesjonalnym sprzętem pracownicy firmy nie tylko dotrą do miejsca zdarzenia w możliwie krótkim czasie, ale też w sposób profesjonalny umieszczą pojazd na lawecie i odtransportują go we wskazane przez Klienta miejsce. Laweta w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy jest do dyspozycji kierowców przez 24h na dobę i siedem dni w tygodniu. Dlatego jeśli Twój samochód zawiedzie lub weźmie udział w kolizji – zadzwoń do nas, a przyjedziemy z pomocą.

Gorzów Wielkopolski - holowanie pojazdów w najlepszej cenie!

Specjalnością firmy IGROM jest holowanie. Gorzów Wielkopolski i okolice, to jeden z wielu rejonów kraju, w którym świadczymy takie usługi. Ponieważ wspieramy kierowców na drogach już od około 10 lat, nie tylko mamy doświadczenie w tej dziedzinie, ale też dysponujemy bogatym i w pełni profesjonalnym wyposażeniem. Nasi fachowcy potrafią rozwiązać każdy problem z transportem uszkodzonego pojazdu. Nie mają znaczenia jego marka, model, masa czy rodzaj awarii. Laweta, która dysponujemy sprosta każdemu zadaniu.

Doświadczenie, sprzęt i umiejętność sprawnego rozwiązania każdego problemu sprawiają, że pomoc drogowa w Gorzowie, którą oferujemy kierowcom, jest dostępna w atrakcyjnych cenach. Optymalizujemy koszty, dzięki stosowaniu sprawdzonych rozwiązań. Dlatego jeśli miałeś wypadek, silnik nie chce zapalić na postoju lub pojawił się problem ze skrzynią biegów – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na wyposażeniu mamy trzy lawety – najazdy oraz SUV-y i przyczepy o różnej długości. Pozwala nam to na bezpieczny transport zarówno małych samochodów miejskich, jak i dużych pojazdów osobowych oraz pojazdów do 3.5T.

Dlaczego warto wybrać IGROM pomoc drogową w Gorzowie?

Cechami, które decydują o wyborze firmy świadczącej usługi pomocy drogowej z pewnością są kwalifikacje, doświadczenie i niskie koszty wykonania zlecenia. Wszystkie one wyróżniają firmę IGROM, która nie tylko od wielu lat oferuje klientom holowanie w Gorzowie i innych miastach Polski, ale też jest licencjonowanym przewoźnikiem. Podczas realizacji usługi transportu na lawecie jednocześnie możemy przewieźć trzy samochody. Dysponujemy też miejscami dla sześciu pasażerów, dzięki czemu z miejsc zdarzenia zabieramy nie tylko kierowcę.

Doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam realizować usługi w pełni profesjonalnie, bez dodatkowych uszkodzeń transportowanego pojazdu. Na miejsce wypadku dojeżdżamy maksimum w pół godziny, gwarantując profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Mamy również licencję na transport aut w całej Unii Europejskiej, a transportowane przez nas pojazdy są ubezpieczone.

Laweta w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy jest wykorzystywana nie tylko do przewozu samochodów po awariach drogowych. Dostarczamy też kupione pojazdy do ich właściciela, jeśli nie dysponuje on jeszcze prawem jazdy lub nie ma czasu na odebranie auta. Poza awariami i wypadkami naszą pomoc, drogową możesz też wezwać do mniejszych zdarzeń. Dowieziemy brakujące paliwo lub koło zapasowe, przeprowadzimy awaryjny rozruch silnika lub otworzymy drzwi, jeśli zatrzaśniesz kluczyk w pojeździe.

Podróżujesz w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego i masz problem z samochodem? Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci go rozwiązać!

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ