Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Fürstenwalde


Fürstenwalde to miejsce, gdzie wielokrotnie dochodzi do przeróżnych wydarzeń na drodze. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym rejonie sprawdzoną auto pomoc. Dzięki temu holowanie być może funkcjonować dobrze a także z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. To jest bardzo ważne, albowiem laweta to zaawansowany sprzęt, który powinien okazać się obsługiwany poprzez ekspertów znających się w branży. Właśnie takimi osobami są zatrudnieni tutaj fachowcy. To oni odbierają telefony, wysyłają załogę w dane miejsce: Fürstenwalde lub trudnią się samą obsługą lawety. Każdego naszych pracowników sprawdzamy oraz szkolimy, żeby usługa holowania a także inna pomoc drogowa zostały realizowane na wysokim standardzie.

Pomoc Drogowa Fürstenwalde

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową na terenie Fürstenwalde. Mamy profesjonalnym sprzętem a także wykwalifikowaną ekipą kierowców. Posiadamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania pojazdów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy koniecznym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeśli znalazłeś się w tarapatach, chcesz natychmiastowej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny i rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza profesjonalna baza znajduje się w pobliżu Fürstenwalde. Za sprawą tejże lokalizacji możemy bardzo szybko trafić w miejsce w którym miejscu jesteśmy potrzebni.

LAWETA Fürstenwalde 24H

W wyposażeniu dysponujemy nie tylko Trzy lawety - najazdy ale także SUVy czy różnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 samochody naraz a także Sześć osób. Posiadamy licencją na transport aut w całej UE. Stosowane przez nas transporty są ubezpieczone co zapewnia Tobie spokój w chwili kiedy przejmujemy Twój samochód możesz być pewny że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Fürstenwalde


 • Krótki termin przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Funkcjonujemy nie jedynie przez siedem dni w tygodniu, ale szczególnie przez pełną 24h. To oznacza, że z naszej oferty można z powodzeniem skorzystać zarówno podczas świąt bądź okresów letnich. Możemy służyć wsparciem też w tych przypadkach, gdy nie ma mowy o wydarzeniach losowych, jednakże nasz klient potrzebuje przewieźć auto kupione drogą www np. z Niemiec. Wówczas umawiamy się na konkretną datę oraz wysyłamy tam nasz świetne wyposażony pojazd. Bezpieczeństwo pełni dla nas ogromne znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na to, by pójść na łatwiznę a, także robić oszczędności. Za każdym razem się troszczymy o zabezpieczenia, stan naszych pojazdów oraz stopień przeszkolenia osób, które obsługą auto pomoc w Fürstenwalde oraz okolicach. Bez względu na to, czy interesuje cię laweta, bądź inna lawetowanie, za każdym razem jesteśmy do dyspozycji. Wykonywane holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ