Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Dortmund


Dortmund to miejsce, gdzie w wielu przypadkach dochodzi do różnych wydarzeń drogowych. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym obrębie sprawdzoną auto pomoc. Dzięki temu holowanie być może przebiegać fachowo i z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa. Jest to bardzo istotne, gdyż laweta to nowoczesny sprzęt, który musi być obsługiwany przez ekspertów znających się w dziedzinie. Oczywiście takimi osobami są zatrudnieni u nas fachowcy. To oni odbierają telefony komórkowe, wysyłają załogę w dane miejsce: Dortmund lub trudnią się samą obsługą lawety. Każdego naszych zatrudnionych sprawdzamy a także szkolimy, aby usługa holowania i inna pomoc drogowa zostały wykonywane na najwyższym standardzie.

Pomoc Drogowa Dortmund

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową w okolicy Dortmund. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną załogą kierowców. Posiadamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania pojazdów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy koniecznym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeśli znalazłeś się w tarapatach, potrzebujesz bezzwłocznej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny jak i również rozumiemy, że awaria samochodu w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza profesjonalna baza znajduje się blisko Dortmund. Dzięki tej pozycji możemy bardzo szybko dotrzeć w miejsce gdzie jesteśmy potrzebni.

LAWETA Dortmund 24H

W wyposażeniu mamy nie tylko Trzy lawety - najazdy lecz także SUVy bądź przeróżnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 samochody jednocześnie i Sześć osób. Dysponujemy licencją na transport aut w całej EUROPY. Używane przez nas transporty istnieją ubezpieczone co daje Ci spokój w momencie gdy przejmujemy Twój pojazd możesz być pewny że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Dortmund


 • Krótki termin przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Funkcjonujemy nie tylko przez siedem dni w tygodniu, ale przede wszystkim przez pełną dobę. To oznacza, iż z naszej oferty jest możliwość bez problemu skorzystać zarówno w trakcie świąt czy okresów wakacyjnych. Mamy możliwość służyć wsparciem również w tych przypadkach, gdy nie ma mowy o wydarzeniach losowych, jednakże nasz klient potrzebuje przewieźć auto nabyte drogą www np. z Niemiec. Wtedy umawiamy się na konkretną datę a, także wysyłamy tam nasz znakomicie wyposażony pojazd. Ochrona życia i zdrowia pełni dla nas wielkie znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na tek krok, by pójść na łatwiznę a, także oszczędzać. W każdej sytuacji się troszczymy o zabezpieczenia, stan własnych pojazdów a także stopień przeszkolenia ludzi, które obsługą auto pomoc w Dortmund oraz okolicach. Bez względu na to, czy interesuje cię laweta, bądź inna pomoc drogowa, stale jesteśmy do dyspozycji. Nasze holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ