Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Dębno


Dębno to miejsce, gdzie wielokrotnie dochodzi do wielu zdarzeń drogowych. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym rejonie sprawdzoną auto pomoc. Za sprawą tego holowanie może funkcjonować sprawnie a także z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. To jest niesłychanie ważne, albowiem laweta to nowoczesny sprzęt, który to powinien być obsługiwany przez specjalistów znających się w dziedzinie. Oczywiście takimi osobami są zatrudnieni tutaj fachowcy. To oni odbierają telefony komórkowe, wysyłają załogę w dane miejsce: Dębno czy też trudnią się samą obsługą lawety. Każdego naszych zatrudnionych sprawdzamy oraz szkolimy, aby usługa holowania a także inna pomoc drogowa zostały realizowane na wysokim standardzie.

Pomoc Drogowa Dębno

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową w okolicy Dębno. Mamy profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną ekipą kierowców. Posiadamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania samochodów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (posiadamy koniecznym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeśli znalazłeś się w tarapatach, wymagasz bezzwłocznej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny i rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza baza mieści się blisko Dębno. Za sprawą tejże pozycji mamy możliwość bardzo szybko przybyć w miejsce w którym miejscu jesteśmy potrzebni.

LAWETA Dębno 24H

W wyposażeniu mamy nie tylko Trzy lawety - najazdy ale także SUVy czy różnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy Trzy samochody jednocześnie i Sześć osób. Dysponujemy licencją na transport aut w całej UNII. Stosowane przez nas transporty istnieją ubezpieczone co daje Tobie spokój w chwili kiedy przejmujemy Twój samochód możesz być pewien że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Dębno


 • Krótki termin przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Pracujemy nie jedynie przez siedem dni w tygodniu, ale najczęściej przez całą 24h. To oznacza, że z naszej usługi można bez problemu korzystać zarówno podczas świąt lub okresów letnich. Mamy możliwość służyć wsparciem też w tych przypadkach, kiedy nie ma mowy o zdarzeniach losowych, jednakże nasz klient chciałaby przewieźć samochód nabyte drogą www np. z Niemiec. Wówczas umawiamy się na konkretną datę i wysyłamy tam nasz bardzo dobrze wyposażony pojazd. Ochrona życia i zdrowia pełni dla nas wielkie znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na tek krok, by iść na łatwiznę i oszczędzać. Zawsze dbamy o zabezpieczenia, stan własnych samochodów a także stopień przeszkolenia osób, które obsługą auto pomoc w Dębno oraz okolicach. Bez względu na to, czy interesuje cię laweta, bądź inna pomoc drogowa, zawsze jesteśmy do dyspozycji. Wykonywane holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ