Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Berlin


Berlin to miejsce, gdzie często dochodzi do różnorodnych wydarzeń na drodze. Warto zadbać o to, by mieć na tym terenie sprawdzoną auto pomoc. Za sprawą tego holowanie być może przebiegać sprawnie oraz z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa. Jest to niesłychanie istotne, ponieważ laweta to zaawansowany sprzęt, który to powinien okazać się obsługiwany przez ekspertów znających się w branży. Oczywiście takimi osobami są zatrudnieni tutaj fachowcy. To oni odbierają telefony, wysyłają załogę w dane miejsce: Berlin bądź zajmują się samą obsługą lawety. Każdego naszych zatrudnionych sprawdzamy jak również szkolimy, aby usługa holowania oraz inna pomoc drogowa zostały wykonywane na najwyższym standardzie.

Pomoc Drogowa Berlin

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową na terenie Berlin. Mamy profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną ekipą kierowców. Posiadamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania samochodów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy koniecznym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji, wymagasz bezzwłocznej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny i rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i poczynimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza profesjonalna baza znajduje się blisko Berlin. Za sprawą tej pozycji mamy możliwość bardzo szybko trafić w miejsce gdzie jesteśmy potrzebni.

LAWETA Berlin 24H

W wyposażeniu posiadamy nie tylko Trzy lawety - najazdy ale również SUVy czy różnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy Trzy samochody równocześnie jak i również 6 osób. Posiadamy licencją na transport aut w całej UNII EUROPEJSKIEJ. Używane przez nas transporty są ubezpieczone co daje Tobie spokój w chwili gdy przejmujemy Twój pojazd możesz być pewny że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Berlin


 • Krótki termin przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Funkcjonujemy nie tylko przez siedem dni w tygodniu, ale zwłaszcza przez pełną 24h. To oznacza, że z naszej oferty jest możliwość bez problemu korzystać również w czasie świąt lub okresów letnich. Możemy służyć wsparciem też w tych przypadkach, kiedy nie ma mowy o zdarzeniach losowych, jednakże nasz klient chciałaby przewieźć samochód nabyte drogą www np. z Niemiec. Wtedy umawiamy się na konkretną datę a także wysyłamy tam własny bardzo dobrze wyposażony pojazd. Bezpieczeństwo pełni dla nas duże znaczenie, zatem nie pozwalamy sobie na tek krok, by pójść na łatwiznę i robić oszczędności. Za każdym razem się troszczymy o zabezpieczenia, stan własnych samochodów oraz stopień przeszkolenia ludzi, które obsługą auto pomoc w Berlin oraz okolicach. Bez względu na to, czy interesuje cię laweta, bądź inna lawetowanie, w każdej sytuacji jesteśmy do dyspozycji. Wykonywane holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ