Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h Amsterdam


Amsterdam to miejsce, w którym wielokrotnie dochodzi do różnorodnych zdarzeń na drodze. Warto zadbać o to, by mieć na tym terenie sprawdzoną auto pomoc. Dzięki czemu holowanie może funkcjonować zręcznie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Jest to niesłychanie ważne, gdyż laweta to nowoczesny sprzęt, który to powinien okazać się obsługiwany poprzez specjalistów znających się w branży. Oczywiście takimi osobami są zatrudnieni u nas eksperci. To oni odbierają telefony, wysyłają załogę w dane miejsce: Amsterdam czy też trudnią się samą obsługą lawety. Każdego naszych zatrudnionych sprawdzamy a także szkolimy, tak aby usługa holowania i inna pomoc drogowa zostały urzeczywistniane na wysokim standardzie.

Pomoc Drogowa Amsterdam

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową w okolicy Amsterdam. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem a także wykwalifikowaną załogą kierowców. Posiadamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania aut z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy koniecznym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji, wymagasz natychmiastowej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny i rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i zrobimy wszystko co w naszej dyspozycji aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza baza znajduje się w pobliżu Amsterdam. Dzięki tejże pozycji mamy możliwość bardzo szybko przybyć w miejsce gdzie jesteśmy potrzebni.

LAWETA Amsterdam 24H

W wyposażeniu posiadamy nie tylko 3 lawety - najazdy lecz również SUVy bądź przeróżnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy Trzy auta naraz jak i również 6 osób. Posiadamy licencją na transport aut w całej UE. Stosowane przez nas transporty są ubezpieczone co daje Tobie spokój w momencie gdy przejmujemy Twój samochód możesz być pewien że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Amsterdam


 • Krótki termin przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Działamy nie tylko przez siedem dni w tygodniu, ale szczególnie przez pełną dobę. To oznacza, że z naszej usługi jest możliwość bez problemu skorzystać również w czasie świąt czy okresów letnich. Posiadamy możliwość służyć wsparciem również w tych przypadkach, kiedy nie ma mowy o zdarzeniach losowych, jednakże nasz klient chciałaby przewieźć auto kupione drogą www np. z Niemiec. Wtedy umawiamy się na konkretną datę jak i również wysyłamy tam własny doskonale wyposażony pojazd. Ochrona życia i zdrowia pełni dla nas duże znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na to, by pójść na łatwiznę i robić oszczędności. W każdym przypadku dbamy o zabezpieczenia, stan naszych samochodów oraz stopień przeszkolenia osób, które obsługą auto pomoc w Amsterdam oraz okolicach. Niezależnie od tego, czy interesuje cię laweta, czy inna lawetowanie, zawsze jesteśmy do dyspozycji. Nasze holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ