Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h autostrada a9


Pomoc Drogowa A9

Trasa A9 to ważny punkt na mapie, znajdujący się w Niemczech. Jest to trasa bardzo często uczęszczana przez Polaków, którzy pragną dostać się do niemieckich miast w sprawach zawodowych czy też prywatnych. To również w tej okolicy często zdarza się polakom kupować pojazdy, które następnie chcą transportować na teren Polski.

Holowanie Niemcy

We wszystkich przypadkach, gdy na trasie dzieje się coś nieoczekiwanego, jak i wtedy, gdy potrzebujemy holowania samochodu kupionego, nasza pomoc drogowa jest w stanie błyskawicznie stanąć na wysokości zadania. Posiadamy w tym zakresie aż dziesięć lat doświadczenia, wiemy zatem, że szybkie działanie w przypadku stłuczek czy awarii jest najważniejszym wyróżnikiem dobrej pomocy drogowej. Nasze holowanie jest przeprowadzane z wykorzystaniem nowoczesnych i niezawodnych pojazdów. Możesz na nas liczyć przez całą dobę oraz wszystkie dni tygodnia. Wiemy, że nagłe zdarzenia drogowe przydarzają się niezależnie od tego, jaki jest dzień i czy jest święto lub wakacje.

Laweta Niemcy Cennik

Nasz zespół tworzą specjaliści w zakresie transportu. To oni najlepiej wiedzą, jak obsługiwać zachodnią stronę graniczną, z miejscami takimi jak Kostrzyn, Świecko, ale także Szczecin czy Frankfurt nad Odrą. Działamy aż do Berlina oraz na trasie A2. W przypadku potrzeby możemy jednak rozszerzać naszą działalność na teren całej Polski i UE - tak dzieje się wtedy, gdy chodzi o transportowanie zakupionego pojazdu. Warto jednak wiedzieć, że w tym przypadku dbamy o to, by klient kupował jedynie najlepsze i sprawne samochody. Nasza usługa obejmuje więc oględziny z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń. Kupujemy samochód i transportujemy go we wskazane miejsce. Przekonaj się szybko o naszym profesjonalizmie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 605 730 814

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ