Zadzwoń teraz

Pomoc Autostradowa A2 24h


Uczestnictwo w kolizji drogowej czy niespodziewana awaria pojazdu mogą być poważnym problemem dla kierowcy i pasażerów. Jeśli zdarzają się podczas wyprawy wakacyjnej lub podróży służbowej z jednej strony przyczyniają się do straty cennego czasu, a z drugiej – powodują stres i niosą inne poważne konsekwencje. Jeśli taka sytuacja spotka Cię na autostradzie a2, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Autoholowanie i laweta autostrada a2 - jesteśmy dostępni 24h!

Firma IGROM oferuje autopomoc na autostradzie a2 i okolicy kierowcom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji drogowej. Doskonale znamy problemy, z jakimi musi się zmierzyć właściciel pojazdu po kraksie czy poważnej awarii. Zorganizowanie pomocy na własną rękę nie tylko wymaga czasu, ale też znajomości osób, które znają zasady holowania. Nasza pomoc drogowa na autostradzie obejmuje znacznie więcej możliwości. Nie tylko jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dysponujemy też wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim sprzętem, przystosowanym do transportu pojazdów osobowych.

Laweta na autostradzie 24h/dobę pozostaje do dyspozycji kierowców na okolicznych trasach. Holujemy pojazdy ze sprawnym układem kierowniczym, ale też zapewniamy transport aut bardziej uszkodzonych. Nie ma znaczenia czy jesteś w drodze na wakacje czy mieszkasz w okolicy. Autoholowanie 24h na autostradzie a2 oferujemy każdemu kierowcy w potrzebie. Miałeś wypadek lub silnik odmówił posłuszeństwa? Zadzwoń do nas – a odholujemy Twój pojazd do pobliskiego warsztatu lub w inne wskazane przez Ciebie miejsce.

Autopomoc w konkurencyjnej cenie na trasie autostrady a2 i okolic!

Igrom to firma, która zapewnia kierowcom wsparcie na atrakcyjnych warunkach. Wiemy, jak wiele problemów i wydatków niosą ze sobą wypadek czy poważna awaria. Dlatego jesteśmy konkurencyjni. Jeśli potrzebna Ci laweta na autostradzie a2, cena usługi z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy. Naszym celem jest oferowanie pomocy kierowcom w trudnych sytuacjach, z jakimi muszą się zmierzyć po niespodziewanych zdarzeniach. Dlatego nie dokładamy im dodatkowych problemów w postaci wysokich rachunków za holowanie na a2. Cena, jaką ustalamy za przewiezienie pojazdu na lawecie jest uzależniona od różnych czynników. Zawsze jednak pozostaje ona na najniższym możliwym poziomie.

Jeśli potrzebna Ci pomoc drogowa na A2 lub okolicy, wystarczy, że do nas zadzwonisz. Specjaliści z firmy Igrom dojadą do miejsca zdarzenia najszybciej, jak to możliwe zapewniając wsparcie. Jeśli zapomniałeś zatankować – dowiozą do Ciebie paliwo. Jeśli zatrzasnąłeś kluczyk w samochodzie – zajmą się otwieraniem pojazdu. Jeśli zawiódł akumulator – zaoferują awaryjne uruchamianie silnika. W sytuacji, gdy doraźna naprawa nie będzie możliwa zorganizują autoholowanie do najbliższego warsztatu. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji.

Dlaczego warto wybrać IGROM pomoc drogową na A2?

IGROM to firma z doświadczeniem w holowaniu pojazdów, której załogę tworzą prawdziwi specjaliści. Dysponujemy nie tylko odpowiednimi pojazdami, ale i sprzętem oraz urządzeniami, dzięki którym rozwiązujemy drobne problemu na miejscu zdarzenia. Jeśli zatrzasnąłeś kluczyk w samochodzie nie musisz przerywać podróży. Nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwolą rozwiązać niemal każdy problem.

Oferujemy auto pomoc na A2, które są głównym obszarem naszej aktywności. Działamy też w innych miastach oraz na terenie Niemiec. Jeśli wybierasz się do Berlina lub innego niemieckiego miasta i Twój pojazd zawiedzie, zagwarantujemy Ci autoholowanie do najbliższego miasta lub pod wskazany adres. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem z uprawnieniami na transport aut w całej Unii Europejskiej.

Co jeszcze nas wyróżnia? Jesteśmy profesjonalistami zaangażowanymi w swoją pracę. Dlatego powierzając nam autoholowanie masz gwarancję, że wykonany je fachowo i nie spowodujemy innych uszkodzeń pojazdu. Jesteśmy też wszechstronni. Nasza pomoc drogowa to holowanie na autostradzie a2 i okolicy, ale też dowóz paliwa, awaryjne otwieranie pojazdów i uruchamianie silnika, wymiana koła oraz wiele innych form pomocy.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 605 730 814

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ