Zadzwoń teraz

Pomoc Autostradowa A2 24h


Pomoc drogowa A2

Autostrada Wolności o oznaczeniu A2 to najistotniejsza trasa na terenie naszego kraju, dzięki której można szybko przedostać się z serca Polski do granicy polsko-niemieckiej w pobliżu Frankfurtu nad Odrą, a stamtąd prostą trasą do Berlina oraz innych istotnych, niemieckich miast. Trasa A2 kończy się przejściem granicznych Świecko - Frankfurt w pobliżu Świecka i Słubic. To właśnie w tym punkcie znajduje się siedziba naszej firmy, która zasięgiem błyskawicznej pomocy drogowej z holowaniem obejmuje całą zachodnią część graniczną, z Kostrzynem aż po drogę S2 i okolice Szczecina. Co ważne, nasza pomoc drogowa to jednak więcej niż holowanie doraźne na tym terenie, wynikające z potrzeby błyskawicznego transportu po stłuczce czy zdarzeniu drogowym. Możemy także działać z wyprzedzeniem, zakupując zlecone pojazdy za granicą, a oferujemy w tym zakresie również pakiet z oględzinami pojazdu.

Pomoc Drogowa Autostrada A2

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak istotne jest znaczenie sprawnej pomocy drogowej dla szczęścia naszych klientów. Szybkość i rzetelność usług to więc nasze dwie najważniejsze zasady. Dbamy przy tym o bezpieczeństwo, by holowanie przebiegało bez żadnych zakłóceń, a klient nie miał dodatkowych stresów. Posiadamy nowoczesne pojazdy, sprawdzone w niejednych warunkach, a także załogę składającą się ze specjalistów w zakresie transportu. Co ważne, działamy przez całą dobę oraz we wszystkie dni tygodnia, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewniać wsparcie dokładnie wtedy, kiedy wymagają tego nasi klienci.

Pomoc Drogowa A2 Stryków

Polecamy nasze usługi na terenie kraju oraz innych państw, gdy chodzi o przewożenie wyszukanych w sieci pojazdów. Wystarczy telefon, a pojedziemy pod wskazany adres, zajmiemy się oględzinami oraz zakupem pojazdu. Następnie dostarczymy go pod twój adres. Nie będziesz musiał martwić się żadnym z punktów naszej działalności.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 605 730 814

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ