Zadzwoń teraz

Pomoc Drogowa 24h na autostradzie a12


Pomoc Drogowa A12
Na trasie A12 dość często - ze względu na natężenie ruchu - dochodzi do niespodziewanych zdarzeń drogowych. Jest to przyczyna albo nieuwagi kierowców, albo złych warunków atmosferycznych, które mogą w znaczący sposób przyczyniać się do problemów na trasie. Jest to jednak także droga bardzo istotna ze względu na to, że łączy jedną z najważniejszych tras polskich z sercem Niemiec.

Pomoc Drogowa Świecko

Droga A12 zaczyna się przejściu granicznym Świecko - Frankfurt i ciągnie przez całe Niemcy. Nasza pomoc drogowa zdaje sobie sprawę z tego, jak istotną część mapy Europy stanowi to miejsce. Właśnie dlatego dbamy o to, by zawsze móc realizować tutaj usługi, takie jak holowanie, które przydaje się w przypadku nagłych zdarzeń, takich jak stłuczki czy kolizje, ale także wtedy, gdy mowa jest o awariach pojazdów. Po telefonie i ustaleniu dokładnego miejsca zdarzenia pojawiamy się tam najszybciej jak jest to możliwe. Oferujemy holowanie sprawnym i bezpiecznym pojazdem, dzięki czemu nasz klient będzie czuł komfort tej usługi.

Pomoc Drogowa W Niemczech

Wiemy, że nagłe zdarzenia pojawiają się bez ostrzeżenia. Dlatego jesteśmy czynni przez całą dobę oraz wszystkie dni w tygodniu. Możemy pomagać w dni powszednie, ale także w weekendy oraz święta. Działamy na całej zachodniej granicy Polski, obejmując swoimi usługami oprócz A12 takie trasy jak A10, A9, ale także A2. Jedną z naszych ważnych usług jest także zakup samochodów wskazanych przez naszych klientów. Tę usługę świadczymy na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Gdy nasz klient wskaże adres oraz wybrany on-line samochód, pojawiamy się tam z naszym specjalistą. On dokonuje oględzin, wykorzystując nowoczesne urządzenia. Jeśli wszystko jest w porządku, kupujemy samochód i holujemy pod wskazany adres. Dbamy, by usługa ta była realizowana szybko, sprawnie, ale także z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i zasad bezpieczeństwa.

SZYBKI CZAS DOJAZDU
24/7 DOSTĘPNOŚĆ