Pomoc Drogowa Berlin

Laweta Berlin

Polsko-niemieckie kontakty sprawiają, że bardzo często przejeżdżamy na trasie między sercem naszego kraju a niemiecką stolicą. Służą temu doskonale znane trasy w pobliżu Kostrzyna nad Odrą, a więc trasa 22 lub trasa 3-30 w pobliżu przejścia granicznego Świecko – Frankfurt. W przypadku tego rodzaju miejsc warto pamiętać o tym, by mieć dostęp do szybkiego wsparcia pomocy drogowej. Na dużych trasach niejednokrotnie dochodzi do kolizji drogowych albo do nagłych awarii. Jako auto pomoc jesteśmy w stanie błyskawicznie znaleźć się na miejscu i przedstawić naszym klientom wsparcie, którego potrzebują. Nasza laweta jest pojazdem o najwyższej wytrzymałości, sprawnym oraz gotowym przewieźć różnego rodzaju samochody. Działamy w trosce o bezpieczeństwo, dlatego zabezpieczamy dobrze wszystkie elementy i wyjaśniamy naszym klientom, jak będzie wyglądała realizacja naszej usługi. Jesteśmy przy tym dostępni przez całą dobę oraz przez wszystkie dni w tygodniu, więc nawet w przypadku usterek weekendowych nasi klienci nie są pozostawieni sami sobie.

Laweta Niemcy

Laweta Niemcy

Funkcjonujemy na rynku od przeszło dziesięciu lat i od tego czasu zawsze zatrudniamy jedynie najlepszą załogę, która jest w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami znajdującymi się na trasie. W przypadku lawety jest to bardzo istotne, żeby nie uszkodzić samochodu klienta oraz bezpiecznie odstawić go do domu. Działamy jednak nie tylko w przypadku zdarzeń drogowych takich jak kolizje czy usterki, ale wtedy, gdy klient chce zakupić samochód z innego kraju niż Polska i potrzebuje jego sprawnego transportu. Proponujemy w tym zakresie zlecony zakup wraz z oględzinami pojazdu przez naszego przedstawiciela.

Autoholowanie Berlin

Nasza baza jest umiejscowiona w pobliżu autostrady A2 oraz przejść granicznych Świecko, Słubice. Z naszych usług można jednak korzystać na całej zachodniej części granicznej oraz w innych miejscach w Polsce i UE.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 605 730 814

Address: