Pomoc Drogowa Nowiny Wielkie

Pomoc Drogowa 24h Nowiny Wielkie

Nowiny Wielkie to miejsce, gdzie niejednokrotnie dochodzi do różnych wydarzeń drogowych. Warto zadbać o to, by mieć na tym rejonie sprawdzoną auto pomoc. Dzięki czemu holowanie być może funkcjonować sprawnie i z zachowaniem wszelkich reguł bezpieczeństwa. Jest to niesłychanie ważne, bowiem laweta to nowoczesny sprzęt, który musi być obsługiwany poprzez specjalistów znających się w branży. Oczywiście takimi osobami są zatrudnieni tutaj fachowcy. To oni odbierają telefony, wysyłają załogę w dane miejsce: Nowiny Wielkie czy też zajmują się samą obsługą lawety. Wszystkich naszych zatrudnionych sprawdzamy jak również szkolimy, żeby usługa holowania oraz inna pomoc drogowa były urzeczywistniane na najwyższym standardzie.

Pomoc Drogowa Nowiny Wielkie

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową na terenie Nowiny Wielkie. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem a także wykwalifikowaną załogą kierowców. Posiadamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu – holowania aut z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy niezbędnym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeżeli znalazłeś się w tarapatach, wymagasz natychmiastowej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny i rozumiemy, że awaria samochodu w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i poczynimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza profesjonalna baza znajduje się blisko Nowiny Wielkie. Za sprawą tejże lokalizacji możemy bardzo szybko trafić w miejsce gdzie jesteśmy potrzebni.

LAWETA Nowiny Wielkie 24H

W wyposażeniu mamy nie tylko 3 lawety – najazdy lecz także SUVy bądź przeróżnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy Trzy auta jednocześnie a, także Sześć osób. Dysponujemy licencją na transport aut w całej UNII. Używane przez nas transporty są ubezpieczone co daje Tobie spokój w momencie kiedy przejmujemy Twój pojazd możesz być pewien że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Nowiny Wielkie


 • Krótki termin przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Funkcjonujemy nie tylko przez siedem dni w tygodniu, ale zwłaszcza przez pełną dobę. To oznacza, iż z naszej oferty można z powodzeniem skorzystać zarówno w trakcie świąt czy okresów letnich. Możemy służyć wsparciem także w tych przypadkach, kiedy nie ma mowy o wydarzeniach losowych, jednakże nasz klient chciałaby przewieźć auto kupione drogą sieciową np. z Niemiec. Wtedy umawiamy się na konkretną datę jak i również wysyłamy tam własny bardzo dobrze wyposażony pojazd. Ochrona życia i zdrowia pełni dla nas duże znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na tek krok, by iść na łatwiznę a, także robić oszczędności. W każdej sytuacji dbamy o zabezpieczenia, stan naszych pojazdów i stopień przeszkolenia ludzi, które obsługą auto pomoc w Nowiny Wielkie oraz okolicach. Bez względu na to, czy interesuje cię laweta, bądź inna pomoc drogowa, w każdej sytuacji jesteśmy do dyspozycji. Nasze holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

Lokalizacje w okolicy

[page-generator-pro-related-links group_id=”” limit=”5″ post_type=”post” post_status=”private” orderby=”none” order=”asc”]

Tagi: , , , , , , ,