Igrom Pomoc Drogowa Gorzów Wielkopolski Droga S3 Auto Laweta Holowanie

Pomoc Drogowa 24h IGROM Tanie Holowanie Transport Laweta

Holowanie pojazdów, transport oraz awaryjne uruchamianie i drobne naprawy na trasie

Standardowo w skład oferty firm zajmujących się pomocą drogową wchodzą usługi, takie jak holowanie pojazdów, transport oraz awaryjne uruchamianie i drobne naprawy na trasie, dzięki którym nie trzeba marnować czasu i pieniędzy na dojazd do Gorzowa. Jeśli miałeś kolizję drogową w wyniku której straciłeś np koło, to nasza firma posiada również sprzęt typu rolki, które umożliwiają nam wjechanie Twoim autem na lawetę bez uszkodzenia go bardziej. Nasza główna siedziba znajduje się w miejscowości Gorzów Wlkp ale obszar działań sięga Belgii czy Francji więc całej Unii. Twój samochód zatrzymał się na terenie miasta Holandii lub Belgii i nie wiesz co zrobić? Oferujemy całodobową autopomoc na terenie unii europejskiej Holowanie i transport samochodów, motocykli, maszyn i urządzeń na terenie całego kraju, jak i za granicą. Zajmujemy się przewożeniem nie tylko samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, ale również maszyn budowlanych, rolniczych, motocykli, quadów oraz przyczep o różnych gabarytach. Oferujemy pomoc w holowaniu samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Naszym Klientom oferujemy usługi transportu krajowego i międzynarodowego oraz profesjonalne usługi w zakresie naprawy samochodów ciężarowych. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu holowania, transportu i naprawy uszkodzonych pojazdów osobowych oraz ciężarowych. Główną działalnością naszej firmy są usługi transportowe oraz całodobowa pomoc drogowa.

Pomoc drogowa w Lubuskim

Pomoc drogowa w Lubuskim

Pomoc drogowa w Lubuskim i nie tylko, przewóz samochodów na lawecie do warsztatu, holowanie uszkodzonych pojazdów. W 2019 roku z przyjemnością informujemy naszych klientów, że poszerzyliśmy działalność o transport busów specjalnymi do tego celu przyczepami. Pomoc drogowa IGROM 24h – pozostajemy do Twojej dyspozycji w każdym zakresie – napraw, holowania, strzeżonego parkingu, a nawet pomocy w uzyskaniu odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia. Szybka i tania pomoc drogowa A10, A9, A12, A2, S3 – działamy 24h! Pomoc drogowa, holowanie – 365 dni w roku, 24h na dobę – niedziele, święta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w niedzielę i wszystkie święta. Firma działa 24h/dobę we wszystkie dni tygodnia. Prywatna firma zajmująca się holowaniem aut do 3.5t na terenie Polski i Europy.

Nasza laweta pojawi się na Twoje wezwanie o dowolnej porze

Każda nasza laweta obsługiwana jest przez wykwalifikowany zespół, dzięki czemu pomoc drogowa udzielana jest ekspresowo przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa i jakości. Nasza laweta pojawi się na Twoje wezwanie o dowolnej porze. Zgłoszenia przyjmujemy o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli Twój pojazd utknął nie czekaj dłużej, odezwij się do nas, pomożemy najszybciej jak to możliwe. Oferujemy profesjonalne autoholowanie samochodów z drobnymi awariami jak i uszkodzonych. JAK PODEJMUJE SIĘ ROBOTY TO STARAM SIĘ DZIAŁAĆ NAJBARDZIEJ PROFESJONALNIE JAK POTRAFIĘ, KLIENT W KRYZYSOWEJ SYTUACJI JAKIEJ SIĘ ZNALAZŁ, MUSI BYĆ ZADOWOLONY Z MOJEJ PRACY ! Warto więc zapoznać się z ofertą firm działających w branży pomocy drogowej. Szczycimy się profesjonalnym podejściem do naszych Klientów i szeroko rozumianych usług pomocy drogowej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług które świadczymy już od 10 lat a nasza wiedza i sprzęt pomoże każdemu na drodze we wszystkich problemach. Każdy kierowca musi liczyć się z tym, że prędzej czy później może przytrafić mu się stłuczka lub awaria na drodze. Poza tym, jeśli nie masz gdzie trzymać powypadkowego auta, które poczeka na oględziny ubezpieczyciela, dajemy Ci miejsce na naszym strzeżonym parkingu.

Nasza pomoc drogowa jest przez całą dobę do dyspozycji podróżujących

Nasza pomoc drogowa jest przez całą dobę do dyspozycji podróżujących

Zawozimy samochód bezpośrednio we wskazane przez Państwa miejsce lub do poleconego warsztatu. Nasza pomoc drogowa jest przez całą dobę do dyspozycji podróżujących. Bardzo wiele zalet posiada tania pomoc drogowa. Pomoc drogowa igrom to oferta skierowana do osób których samochód uległ awarii. Otwarte w tej chwili Pomoc Drogowa całodobowa. Do kogo się zwrócić o pomoc? Wysoka jakość usług, jaką oferujemy pozwala kierowcom spać spokojnie. Nasze samochody – lawety, auto-lawety są w doskonałym stanie technicznym, gotowe w każdej chwili wyruszyć w drogę. W ciągu 10 lat istnienia naszej firmy uratowaliśmy z opresji dziesiątki kierowców.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,