Pomoc drogowa 24h Gorzów Wlkp. Holowanie Wypożyczalnia Lawet

Pomoc drogowa – o nas

IGROM pomoc drogowa holowanie auto laweta Gorzów

Nasza firma ceni się profesjonalizmem oraz szybką pomocą drogową dla samochodów oraz pojazdów jednośladowych a nawet dostawczych. Działamy na terenie całego województwa lubuskiego, na terenie całej UNII EUROPEJSKIEJ, zapewniamy na miejscu dokładne oględziny stanu pojazdu oraz jeżeli jest to możliwe naprawiamy na miejscu, Działamy w zakresie holowania ale także awaryjnego otwierania pojazdów, czy awaryjnego odpalania pojazdów. W okolicach Gorzowa czas dojazdu do klienta wynosi około 30 minut. Prowadzimy auto pomoc już od 10 lat, co świadczy o naszym doświadczeniu a zaufało nam już wiele klientów, nikt się nie zawiódł!
Zapraszamy do kontaktu
605 730 814

Awaria, przebite koło, zabrakło paliwa? Zadzwoń do nas

Drobne awarie usuwamy na miejscu, świadczymy dowóz paliwa, wymieniamy koła, otwieramy pojazdy z zatrzaśniętymi w środku kluczykami bez szkód dla pojazdu, odpalamy auta za pomocą sprzętu zewnętrznego.

Staramy się uruchamiać pojazdy na miejscu, pomagamy w niespodziewanych sytuacjach drogowych, a holowanie traktujemy jako ostateczność. Każdy klient otrzyma od nas profesjonalną pomoc.

Holowanie samochodu

IGROM pomoc drogowa 24h Gorzów laweta S3

W przypadku poważniejszej awarii, braku możliwości jazdy samochodem, quadem, motorem oraz wszelkimi innymi pojazdami świadczymy usługę holowania lub lawety. Auto laweta o pojemności 1700 kg. Korzystamy z nowoczesnych holowników, które są przystosowane do różnych typów tras, pracownicy przestrzegają zasad bezpieczeństwa.

Rozładowany akumulator, nie możesz odpalić auta? Dla nas to żaden problem

Rozruszamy akumulator Twojego samochodu. Rozładowany akumulator ładujemy za pomocą specjalistycznego boostera do akumulatorów, jeżeli nie da on rady twojemu samochodowi to użyjemy kabli rozruchowych. Postaramy się zrobić to jak najszybciej żebyś mógł ruszać w trasę
Awaryjne otwieranie samochodu – na miejscu, bez uszkodzeń mechanicznych auta!

Przyczyny awaryjnego otwierania auta

Najczęstszymi przyczynami awaryjnego otwierania auta z których korzystają Państwo u nas jest:
zgubienie kluczyka
zatrzaśnięcie kluczyka
popsucie zamka do drzwi
Złamanie kluczyka w drzwiach od samochodu lub stacyjce
Naprawa na własną rękę może wiązać za sobą konsekwencje

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,