IGROM

Czym jest IGROM pomoc drogowa?

IGROM Laweta Gorzów Auto lawety

Jest to firma Gorzowska, w woj. Lubuskim która pełni funkcję pomocy drogowej i umożliwia transport samochodów, na przykład z miejsca wypadku, stłuczki do warsztatu lub do komisu lub z komisu pod wskazany przez zleceniodawcę adres. Nasza firma jest najlepsza w naszym mieście, funkcjonuje już od 10 lat. Zawsze na czas! Nasze lawety są obowiązkowo zarejestrowane, posiadają homologację, pełne ubezpieczenie na transport co oznacza ze Twoje auto jest u nas bezpieczne! Igrom posiada także licencje na transport na terenie całej EU.

Jakie mamy rodzaje lawet?

W naszej firmie posiadamy kilka rodzajów lawet. Pierwszym typem są platformy załadunkowe stałe pojedyncze, które służą nam do przewożenia jednego, dwóch lub nawet trzech samochodów osobowych naraz. Są auta dedykowane do przewozu wysokich aut typu busy, plandeki etc. Wszystkie wyposażone są w elektryczne wciągarki. Możemy transportować samochody osobowe jak i również dostawcze.

IGROM Holowanie Gorzów Wielkopolski Laweta S3

Wszystko, co powinieneś wiedzieć przed zamówieniem lawety

-Gdzie jesteś
-co się wydarzyło,…. czy auto nadaje się do jazdy, czy silnik odpala, czy koła są całe? (Jeśli nie są do wjazdu na lawetę potrzebny jest specjalistyczny sprzęt którym również dysponujemy ale ta wiedza jest nam niezbędna przed wyjazdem)

Najwyższa jakość tylko u nas!

Firma zapewnia fachowe i bezpieczne usługi holowania na lawecie. Głównym naszym obszarem działań jest województwo Lubuskie Gorzów oraz okolice, NIEMCY BELGIA HOLANDIA, posiadamy licencje OCP dzięki której jesteśmy zarejestrowanym, w pełni legalnie działającym przewoźnikiem. W razie potrzeby wykonujemy również usługi na terenie całego kraju. Współpracujemy z serwisami pojazdów i ubezpieczycielami dlatego również posiadamy OC przewoźnika.

IGROM Usługi transportowe pomoc Drogowa Gorzów Wlkp

Największe doświadczenie w Gorzowie!

Nasze usługi holowania są całodobowe, świadczymy od 2009 roku. Przez ten wspaniały dla nas czas pomogliśmy tysiącom Klientów, którzy postanowili wystawić nam pozytywne opinie co bardzo nas cieszy i zachęca do dalszej pomocy. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy a na pewno nikt nie pożałuje!

CAŁODOBOWA USŁUGA!

Potrzebujesz transportu auta w nocy, rano, po południu? Nic się nie martw! My w każdej chwili będziemy dostępni dla Ciebie!
ZADZWOŃ DO NAS A NIE POŻAŁUJESZ 0048 605 730 814! 

 

Tagi: , , , , , , , ,