IGROM

Czym jest IGROM pomoc drogowa?

IGROM Laweta Gorzów Auto lawety

Jest to firma Gorzowska, w woj. Lubuskim która pełni funkcję pomocy drogowej i umożliwia transport samochodów, na przykład z miejsca wypadku, stłuczki do warsztatu lub do komisu lub z komisu pod wskazany przez zleceniodawcę adres. Nasza firma jest najlepsza w naszym mieście, funkcjonuje już od 10 lat. Zawsze na czas! Nasze lawety są obowiązkowo zarejestrowane, posiadają homologację, pełne ubezpieczenie na transport co oznacza ze Twoje auto jest u nas bezpieczne! Igrom posiada także licencje na transport na terenie całej EU.

Jakie mamy rodzaje lawet?

W naszej firmie posiadamy kilka rodzajów lawet. Pierwszym typem są platformy załadunkowe stałe pojedyncze, które służą nam do przewożenia jednego, dwóch lub nawet trzech samochodów osobowych naraz. Są auta dedykowane do przewozu wysokich aut typu busy, plandeki etc. Wszystkie wyposażone są w elektryczne wciągarki. Możemy transportować samochody osobowe jak i również dostawcze.

IGROM Holowanie Gorzów Wielkopolski Laweta S3

Wszystko, co powinieneś wiedzieć przed zamówieniem lawety

-Gdzie jesteś
-co się wydarzyło,…. czy auto nadaje się do jazdy, czy silnik odpala, czy koła są całe? (Jeśli nie są do wjazdu na lawetę potrzebny jest specjalistyczny sprzęt którym również dysponujemy ale ta wiedza jest nam niezbędna przed wyjazdem)

Najwyższa jakość tylko u nas!

Firma zapewnia fachowe i bezpieczne usługi holowania na lawecie. Głównym naszym obszarem działań jest województwo Lubuskie Gorzów oraz okolice, NIEMCY BELGIA HOLANDIA, posiadamy licencje OCP dzięki której jesteśmy zarejestrowanym, w pełni legalnie działającym przewoźnikiem. W razie potrzeby wykonujemy również usługi na terenie całego kraju. Współpracujemy z serwisami pojazdów i ubezpieczycielami dlatego również posiadamy OC przewoźnika.

IGROM Usługi transportowe pomoc Drogowa Gorzów Wlkp

Największe doświadczenie w Gorzowie!

Nasze usługi holowania są całodobowe, świadczymy od 2009 roku. Przez ten wspaniały dla nas czas pomogliśmy tysiącom Klientów, którzy postanowili wystawić nam pozytywne opinie co bardzo nas cieszy i zachęca do dalszej pomocy. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy a na pewno nikt nie pożałuje!

CAŁODOBOWA USŁUGA!

Potrzebujesz transportu auta w nocy, rano, po południu? Nic się nie martw! My w każdej chwili będziemy dostępni dla Ciebie!
ZADZWOŃ DO NAS A NIE POŻAŁUJESZ 0048 605 730 814! 

 

Pomoc drogowa 24h Gorzów Wlkp. Holowanie Wypożyczalnia Lawet

Pomoc drogowa – o nas

IGROM pomoc drogowa holowanie auto laweta Gorzów

Nasza firma ceni się profesjonalizmem oraz szybką pomocą drogową dla samochodów oraz pojazdów jednośladowych a nawet dostawczych. Działamy na terenie całego województwa lubuskiego, na terenie całej UNII EUROPEJSKIEJ, zapewniamy na miejscu dokładne oględziny stanu pojazdu oraz jeżeli jest to możliwe naprawiamy na miejscu, Działamy w zakresie holowania ale także awaryjnego otwierania pojazdów, czy awaryjnego odpalania pojazdów. W okolicach Gorzowa czas dojazdu do klienta wynosi około 30 minut. Prowadzimy auto pomoc już od 10 lat, co świadczy o naszym doświadczeniu a zaufało nam już wiele klientów, nikt się nie zawiódł!
Zapraszamy do kontaktu
605 730 814

Awaria, przebite koło, zabrakło paliwa? Zadzwoń do nas

Drobne awarie usuwamy na miejscu, świadczymy dowóz paliwa, wymieniamy koła, otwieramy pojazdy z zatrzaśniętymi w środku kluczykami bez szkód dla pojazdu, odpalamy auta za pomocą sprzętu zewnętrznego.

Staramy się uruchamiać pojazdy na miejscu, pomagamy w niespodziewanych sytuacjach drogowych, a holowanie traktujemy jako ostateczność. Każdy klient otrzyma od nas profesjonalną pomoc.

Holowanie samochodu

IGROM pomoc drogowa 24h Gorzów laweta S3

W przypadku poważniejszej awarii, braku możliwości jazdy samochodem, quadem, motorem oraz wszelkimi innymi pojazdami świadczymy usługę holowania lub lawety. Auto laweta o pojemności 1700 kg. Korzystamy z nowoczesnych holowników, które są przystosowane do różnych typów tras, pracownicy przestrzegają zasad bezpieczeństwa.

Rozładowany akumulator, nie możesz odpalić auta? Dla nas to żaden problem

Rozruszamy akumulator Twojego samochodu. Rozładowany akumulator ładujemy za pomocą specjalistycznego boostera do akumulatorów, jeżeli nie da on rady twojemu samochodowi to użyjemy kabli rozruchowych. Postaramy się zrobić to jak najszybciej żebyś mógł ruszać w trasę
Awaryjne otwieranie samochodu – na miejscu, bez uszkodzeń mechanicznych auta!

Przyczyny awaryjnego otwierania auta

Najczęstszymi przyczynami awaryjnego otwierania auta z których korzystają Państwo u nas jest:
zgubienie kluczyka
zatrzaśnięcie kluczyka
popsucie zamka do drzwi
Złamanie kluczyka w drzwiach od samochodu lub stacyjce
Naprawa na własną rękę może wiązać za sobą konsekwencje

Igrom Pomoc Drogowa Gorzów Wielkopolski Droga S3 Auto Laweta Holowanie

Pomoc Drogowa 24h IGROM Tanie Holowanie Transport Laweta

Holowanie pojazdów, transport oraz awaryjne uruchamianie i drobne naprawy na trasie

Standardowo w skład oferty firm zajmujących się pomocą drogową wchodzą usługi, takie jak holowanie pojazdów, transport oraz awaryjne uruchamianie i drobne naprawy na trasie, dzięki którym nie trzeba marnować czasu i pieniędzy na dojazd do Gorzowa. Jeśli miałeś kolizję drogową w wyniku której straciłeś np koło, to nasza firma posiada również sprzęt typu rolki, które umożliwiają nam wjechanie Twoim autem na lawetę bez uszkodzenia go bardziej. Nasza główna siedziba znajduje się w miejscowości Gorzów Wlkp ale obszar działań sięga Belgii czy Francji więc całej Unii. Twój samochód zatrzymał się na terenie miasta Holandii lub Belgii i nie wiesz co zrobić? Oferujemy całodobową autopomoc na terenie unii europejskiej Holowanie i transport samochodów, motocykli, maszyn i urządzeń na terenie całego kraju, jak i za granicą. Zajmujemy się przewożeniem nie tylko samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, ale również maszyn budowlanych, rolniczych, motocykli, quadów oraz przyczep o różnych gabarytach. Oferujemy pomoc w holowaniu samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Naszym Klientom oferujemy usługi transportu krajowego i międzynarodowego oraz profesjonalne usługi w zakresie naprawy samochodów ciężarowych. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu holowania, transportu i naprawy uszkodzonych pojazdów osobowych oraz ciężarowych. Główną działalnością naszej firmy są usługi transportowe oraz całodobowa pomoc drogowa. Więcej…

Droga S3 Auto Laweta Holowanie Igrom Pomoc Drogowa Gorzów Wielkopolski

IGROM Pomoc Drogowa 24h

Prowadzimy działalność w kraju, w Niemczech oraz na terenie całej EU.

Jest to nie tylko firma posiadająca samochody umożliwiające transport mniejszych i większych pojazdów, ale również inne rodzaje sprzętu pozwalające na skuteczne naprawy, sprawdzanie czy realizowanie drobnych napraw na drodze itp. Odpowiednia laweta powinna zapewnić bezpieczny transport, więc warto korzystać z usług firm posiadających najlepszy sprzęt, pakiet ubezpieczeń czy licencje na transport. Przewozimy pojazdy nie tylko na terenie Lubuskiego, prowadzimy działalność w kraju, w Niemczech oraz na terenie całej EU. Żadna awaria to nie są żarty ponieważ droga S3 ,na której przeważnie stają uszkodzone pojazdy jest Bardzo BARDZO NIEBEZPIECZNA ! Co ważne ustawodawca również przedstawia warunki techniczne, które należą do spełnienia przez nadwozie do przewożenia tych pojazdów, które zostały uszkodzone. Region Lubuski wzdłuż trasy S3 jest regionem turystycznym i przez jego szlak „przewija się” wielu turystów którzy korzystali z naszych usług lawetowania, w momencie kiedy wystąpił problem techniczny z ich pojazdem. Wtedy właśnie przydatna okaże się pomoc drogowa, dzięki której można odholować auto do warsztatu samochodowego lub też skorzystać z usług lawety aby powrócić do domu. We wszystkich przypadkach jesteśmy w stanie coś zaradzić , NIE MA SYTUACJI BEZ WYJŚCIA, dysponujemy wiedza o bazie hotelowej na szeroko pojętym terenie ‚okolic’ naszej działalności, mamy wiedzę jaki mechanik jest czy będzie w stanie usunąć usterkę lub profesjonalnie doradzić co dalej zrobić. W takich szczególnych przypadkach bardzo ważna jest zaufana pomoc drogowa.
Pomoc Drogowa Laweta Transport Pojazdów Potrzebujesz pomocy masz awarię samochodu Zadzwoń ! Telefon dyżurny 24H: 605730814

Auto pomoc drogowa, holowanie, laweta to nie wszystko na co możecie Państwo liczyć współpracując z nami!

Potrzebna Ci laweta lub holowanie? Nasza Firma oferuje holowanie na auto-lawecie samochodów osobowych oraz dostawczych busów. Standardowo w skład oferty firm zajmujących się pomocą drogową wchodzą usługi, takie jak holowanie pojazdów, transport oraz awaryjne uruchamianie i drobne naprawy na trasie, dzięki którym nie trzeba marnować czasu i pieniędzy na dojazd do Warsztatu. Zajmujemy się pomocą drogową i transportem pojazdów – również przyczep czy maszyn rolniczych i budowlanych. Działamy na naszym rynku już od kilkunastu lat,jesteśmy doświadczoną firmą, prowadzimy również Mobilny Serwis Opon zadzwoń a na pewno nie pożałujesz.

Jesteśmy obecni na rynku motoryzacyjnym od niemal dziecięciu lat.

Wszystkie usługi wykonujemy rzetelnie, tak aby auto jak najszybciej trafiło do mechanika samochodowego i mogło zostać ekspresowo naprawione, na czym zależy kierowcom. Po otrzymaniu zgłoszenia, natychmiast wyruszamy w drogę, aby nie musieli się Państwo długo martwić brakiem możliwości uruchomienia silnika. Dzięki naszym usługom, mają Państwo o jeden problem mniej! Przekonają się państwo stoją o obserwując sytuację. A może skończyło ci się paliwo lub złapaliście gumę? Wystarczy, że zadzwonisz pod naszą infolinię, a my dowieziemy Ci brakujące paliwo albo zajmiemy się wymianą koła. Jeśli nasz Klient ma urwane koło lub koła posiadamy specjalistyczne wózki załadunkowe, dzięki czemu nie uszkodzimy samochodu przy załadunku i rozładunku. Bardzo często jesteśmy wzywani do wymiany koła zarówno w samochodach osobowych jak i TIRach czy BUSach. Pomoc drogowa w naszym wykonaniu to szybkie i sprawne działanie, szanujemy czas klienta i staramy się jak najszybciej rozwiązać problem awarii czy wypadku w trasie.

Całodobowa pomoc drogowa IGROM działa w Świecku, Kostrzynie, Gorzowie oraz w pobliskich miejscowościach.

Całodobowa pomoc drogowa IGROM działa w Świecku, Kostrzynie, Gorzowie oraz w pobliskich miejscowościach.

W każdym z tych przypadków nasza pomoc drogowa będzie jak panaceum na Twoje problemy. Sprawdzona pomoc drogowa to firma, do której będziesz wracać w razie potrzeby. Profesjonalna pomoc drogowa wymaga inwestycji w specjalistyczny sprzęt. Pomoc drogowa doczekała się nawet dedykowanych tej dziedzinie gier komputerowych. Szybka, fachowa i całodobowa pomoc. Dysponujemy doskonale wyposażoną flotą nowoczesnych i niezawodnych auto-lawet, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i znajomością potrzeb kierowców, dają nam pozycję jednego z liderów wśród firm świadczących całodobową tanią pomoc drogową w woj. Lubuskim ale jeśli stłuczka przydarzy Ci się w dalszych okolicach miasta albo za granicą Polski jednakże na terenie Unii Europejskiej także możemy tam dojechać. Firma świadczy także usługi transportu samochodów, motocykli oraz innych pojazdów. Oprócz pomocy drogowej świadczymy również usługi transportu sprawnych samochodów z punktu A do punktu B na życzenie klienta, czy kupna pojazdu na zlecenie, wraz z oględzinami pojazdu na miejscu.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski i zagranicą.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski i zagranicą.

Oczywiście bardzo istotny jest wybór odpowiedniej firmy świadczącej usługi wysokiej jakości w przystępnej cenie. Otwarte w tej chwili Oferujemy kompleksowe usługi w branży samochodowej. Jeśli awaria nie jest zbyt poważna (pusty bak, pęknięta opona, zatrzaśnięte kluczyki), staramy się rozwiązać problem na miejscu. Nasza firma dysponuje w tym celu specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu szybko i sprawnie radzimy sobie z problemem. Usterki niestety często dzieją się późnym wieczorem, kiedy na drodze jest się samemu, nie ma się linki holowniczej, a żaden kierowca nie chce pomóc. Co byśmy w dzisiejszych czasach zrobili bez pomocy drogowej? Nic! Warto więc zapisać numer 605730814 i zapamiętać IGROM.