Pomoc Drogowa Wawrów

Pomoc Drogowa 24h Wawrów

Wawrów to miejsce, w którym w wielu przypadkach dochodzi do różnorodnych wydarzeń drogowych. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym terenie sprawdzoną auto pomoc. Za sprawą tego holowanie może przebiegać fachowo i z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa. To jest niesłychanie istotne, bowiem laweta to zaawansowany sprzęt, który musi okazać się obsługiwany przez specjalistów znających się w branży. Właśnie takimi osobami są zatrudnieni tutaj eksperci. To oni odbierają telefony, wysyłają załogę w dane miejsce: Wawrów albo zajmują się samą obsługą lawety. Wszelkich naszych zatrudnionych sprawdzamy jak również szkolimy, aby usługa holowania a także inna pomoc drogowa zostały urzeczywistniane na najwyższym standardzie.

Pomoc Drogowa Wawrów

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową w okolicy Wawrów. Posiadamy profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą kierowców. Mamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu – holowania samochodów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (posiadamy potrzebnym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji, chcesz szybkiej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny i rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i poczynimy wszystko co w naszej dyspozycji aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza baza mieści się w pobliżu Wawrów. Dzięki tejże pozycji mamy możliwość bardzo szybko dotrzeć w miejsce gdzie jesteśmy potrzebni.

LAWETA Wawrów 24H

W wyposażeniu posiadamy nie tylko Trzy lawety – najazdy lecz również SUVy bądź przeróżnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy Trzy samochody równocześnie jak i również 6 osób. Posiadamy licencją na transport aut w całej UE. Używane przez nas transporty są ubezpieczone co zapewnia Tobie spokój w momencie kiedy przejmujemy Twój samochód możesz być pewien że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Wawrów


 • Krótki termin przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Funkcjonujemy nie jedynie przez siedem dni w tygodniu, ale przede wszystkim przez pełną dobę. To oznacza, iż z naszej usługi można z powodzeniem skorzystać także w trakcie świąt czy okresów letnich. Zdołamy służyć wsparciem również w tych przypadkach, kiedy nie ma mowy o zdarzeniach losowych, ale nasz klient potrzebuje przewieźć auto kupione drogą www np. z Niemiec. Wówczas umawiamy się na konkretną datę oraz wysyłamy tam własny świetnie wyposażony pojazd. Bezpieczeństwo pełni dla nas wielkie znaczenie, dlatego nie pozwalamy sobie na to, by iść na łatwiznę i oszczędzać. Cały czas się troszczymy o zabezpieczenia, stan naszych pojazdów a także stopień przeszkolenia osób, które obsługą auto pomoc w Wawrów oraz okolicach. Bez względu na to, czy interesuje cię laweta, czy inna pomoc drogowa, stale jesteśmy do dyspozycji. Nasze holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

Lokalizacje w okolicy

[page-generator-pro-related-links group_id=”” limit=”5″ post_type=”post” post_status=”private” orderby=”none” order=”asc”]

Tagi: , , , , , , ,