Pomoc Drogowa Kunowice

Pomoc Drogowa 24h Kunowice

Kunowice to miejsce, gdzie wielokrotnie dochodzi do rozmaitych zdarzeń drogowych. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym rejonie sprawdzoną auto pomoc. Za sprawą tego holowanie może funkcjonować sprawnie jak i również z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa. Jest to bardzo istotne, ponieważ laweta to nowoczesny sprzęt, który to powinien okazać się obsługiwany przez specjalistów znających się w branży. Oczywiście takimi osobami są zatrudnieni tutaj eksperci. To oni odbierają telefony komórkowe, wysyłają załogę w dane miejsce: Kunowice albo zajmują się samą obsługą lawety. Wszelkich naszych zatrudnionych sprawdzamy jak i również szkolimy, aby usługa holowania i inna pomoc drogowa zostały urzeczywistniane na najwyższym standardzie.

Pomoc Drogowa Kunowice

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową w okolicy Kunowice. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem jak i również wykwalifikowaną ekipą kierowców. Mamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu – holowania aut z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (posiadamy koniecznym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji, chcesz bezzwłocznej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny jak i również rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i zrobimy wszystko co w naszej dyspozycji aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza baza mieści się blisko Kunowice. Za sprawą tejże lokalizacji mamy możliwość bardzo szybko trafić w miejsce w którym miejscu jesteśmy potrzebni.

LAWETA Kunowice 24H

W wyposażeniu posiadamy nie tylko Trzy lawety – najazdy lecz także SUVy czy przeróżnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy Trzy auta naraz a także Sześć osób. Mamy licencją na transport aut w całej EUROPY. Stosowane przez nas transporty istnieją ubezpieczone co zapewnia Tobie spokój w momencie kiedy przejmujemy Twój samochód możesz być pewien że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Kunowice


 • Krótki czas przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Pracujemy nie tylko przez siedem dni w tygodniu, ale szczególnie przez pełną dobę. To oznacza, iż z naszej usługi można z powodzeniem skorzystać również w trakcie świąt bądź okresów letnich. Posiadamy możliwość służyć wsparciem też w tych przypadkach, gdy nie ma mowy o wydarzeniach losowych, lecz nasz klient potrzebuje przewieźć auto nabyte drogą www np. z Niemiec. Wówczas umawiamy się na konkretną datę oraz wysyłamy tam własny świetnie wyposażony pojazd. Ochrona życia i zdrowia pełni dla nas wielkie znaczenie, zatem nie pozwalamy sobie na to, by pójść na łatwiznę i robić oszczędności. Za każdym razem się troszczymy o zabezpieczenia, stan naszych pojazdów oraz stopień przeszkolenia ludzi, które obsługą auto pomoc w Kunowice oraz okolicach. Niezależnie od tego, czy interesuje cię laweta, bądź inna pomoc drogowa, w każdym przypadku jesteśmy do dyspozycji. Wykonywane holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

Lokalizacje w okolicy

Tagi: , , , , , , ,