Pomoc Drogowa Kłodawa

Pomoc Drogowa 24h Kłodawa

Kłodawa to miejsce, w którym niejednokrotnie dochodzi do rozmaitych zdarzeń drogowych. Powinno się zadbać o to, by mieć na tym obrębie sprawdzoną auto pomoc. Za sprawą tego holowanie może przebiegać zręcznie oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Jest to bardzo ważne, gdyż laweta to zaawansowany sprzęt, który to powinien okazać się obsługiwany poprzez ekspertów znających się w branży. Właśnie takimi osobami są zatrudnieni tutaj eksperci. To oni odbierają telefony komórkowe, wysyłają załogę w dane miejsce: Kłodawa czy też trudnią się samą obsługą lawety. Wszystkich naszych pracowników sprawdzamy oraz szkolimy, żeby usługa holowania i inna pomoc drogowa zostały urzeczywistniane na najwyższym standardzie.

Pomoc Drogowa Kłodawa

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą drogową na terenie Kłodawa. Mamy profesjonalnym sprzętem jak i również wykwalifikowaną ekipą kierowców. Mamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu – holowania samochodów z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy potrzebnym sprzętem typu czujnik metalu etc.). Jeżeli znalazłeś się w tarapatach, chcesz bezzwłocznej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. My też mamy rodziny i rozumiemy, że awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i zrobimy wszystko co w naszej dyspozycji aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Nasza profesjonalna baza znajduje się blisko Kłodawa. Dzięki tejże lokalizacji możemy bardzo szybko przybyć w miejsce gdzie jesteśmy potrzebni.

LAWETA Kłodawa 24H

W wyposażeniu dysponujemy nie tylko 3 lawety – najazdy ale również SUVy bądź przeróżnych długości przyczepy. Jesteśmy LICENCJONOWANYM PRZEWOŹNIKIEM. Zabierzemy 3 samochody równocześnie i 6 osób. Dysponujemy licencją na transport aut w całej UNII EUROPEJSKIEJ. Używane przez nas transporty są ubezpieczone co daje Ci spokój w momencie kiedy przejmujemy Twój samochód możesz być pewny że wróci on do Ciebie cały i bezpieczny.

Co nas wyróżnia w miejscowości Kłodawa


 • Krótki termin przybycia


  30 minut lub krótszy

 • Ponad 10 lat


  doświadczenia zawodowego

 • Uczciwe


  konkurencyjne ceny

 • Miła i


  profesjonalna obsługa

 • Dostępność


  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Pracujemy nie jedynie przez siedem dni w tygodniu, ale najczęściej przez całą dobę. To oznacza, iż z naszej usługi jest możliwość bez problemu skorzystać również w czasie świąt bądź okresów letnich. Jesteśmy w stanie służyć wsparciem też w tych przypadkach, gdy nie ma mowy o wydarzeniach losowych, lecz nasz klient chciałaby przewieźć samochód zakupione drogą sieciową np. z Niemiec. Wówczas umawiamy się na konkretną datę jak również wysyłamy tam własny bardzo dobrze wyposażony pojazd. Bezpieczeństwo pełni dla nas wielkie znaczenie, zatem nie pozwalamy sobie na to, by pójść na łatwiznę a, także oszczędzać. W każdej sytuacji dbamy o zabezpieczenia, stan własnych samochodów a także stopień przeszkolenia osób, które obsługą auto pomoc w Kłodawa oraz okolicach. Bez względu na to, czy interesuje cię laweta, czy inna pomoc drogowa, zawsze jesteśmy do dyspozycji. Nasze holowanie przebiega w zgodzie ze standardami.

Lokalizacje w okolicy

Tagi: , , , , , , ,