Droga S3 Auto Laweta Holowanie Igrom Pomoc Drogowa Gorzów Wielkopolski

IGROM Pomoc Drogowa 24h

Prowadzimy działalność w kraju, w Niemczech oraz na terenie całej EU.

Jest to nie tylko firma posiadająca samochody umożliwiające transport mniejszych i większych pojazdów, ale również inne rodzaje sprzętu pozwalające na skuteczne naprawy, sprawdzanie czy realizowanie drobnych napraw na drodze itp. Odpowiednia laweta powinna zapewnić bezpieczny transport, więc warto korzystać z usług firm posiadających najlepszy sprzęt, pakiet ubezpieczeń czy licencje na transport. Przewozimy pojazdy nie tylko na terenie Lubuskiego, prowadzimy działalność w kraju, w Niemczech oraz na terenie całej EU. Żadna awaria to nie są żarty ponieważ droga S3 ,na której przeważnie stają uszkodzone pojazdy jest Bardzo BARDZO NIEBEZPIECZNA ! Co ważne ustawodawca również przedstawia warunki techniczne, które należą do spełnienia przez nadwozie do przewożenia tych pojazdów, które zostały uszkodzone. Region Lubuski wzdłuż trasy S3 jest regionem turystycznym i przez jego szlak „przewija się” wielu turystów którzy korzystali z naszych usług lawetowania, w momencie kiedy wystąpił problem techniczny z ich pojazdem. Wtedy właśnie przydatna okaże się pomoc drogowa, dzięki której można odholować auto do warsztatu samochodowego lub też skorzystać z usług lawety aby powrócić do domu. We wszystkich przypadkach jesteśmy w stanie coś zaradzić , NIE MA SYTUACJI BEZ WYJŚCIA, dysponujemy wiedza o bazie hotelowej na szeroko pojętym terenie ‚okolic’ naszej działalności, mamy wiedzę jaki mechanik jest czy będzie w stanie usunąć usterkę lub profesjonalnie doradzić co dalej zrobić. W takich szczególnych przypadkach bardzo ważna jest zaufana pomoc drogowa.
Pomoc Drogowa Laweta Transport Pojazdów Potrzebujesz pomocy masz awarię samochodu Zadzwoń ! Telefon dyżurny 24H: 605730814

Auto pomoc drogowa, holowanie, laweta to nie wszystko na co możecie Państwo liczyć współpracując z nami!

Potrzebna Ci laweta lub holowanie? Nasza Firma oferuje holowanie na auto-lawecie samochodów osobowych oraz dostawczych busów. Standardowo w skład oferty firm zajmujących się pomocą drogową wchodzą usługi, takie jak holowanie pojazdów, transport oraz awaryjne uruchamianie i drobne naprawy na trasie, dzięki którym nie trzeba marnować czasu i pieniędzy na dojazd do Warsztatu. Zajmujemy się pomocą drogową i transportem pojazdów – również przyczep czy maszyn rolniczych i budowlanych. Działamy na naszym rynku już od kilkunastu lat,jesteśmy doświadczoną firmą, prowadzimy również Mobilny Serwis Opon zadzwoń a na pewno nie pożałujesz.

Jesteśmy obecni na rynku motoryzacyjnym od niemal dziecięciu lat.

Wszystkie usługi wykonujemy rzetelnie, tak aby auto jak najszybciej trafiło do mechanika samochodowego i mogło zostać ekspresowo naprawione, na czym zależy kierowcom. Po otrzymaniu zgłoszenia, natychmiast wyruszamy w drogę, aby nie musieli się Państwo długo martwić brakiem możliwości uruchomienia silnika. Dzięki naszym usługom, mają Państwo o jeden problem mniej! Przekonają się państwo stoją o obserwując sytuację. A może skończyło ci się paliwo lub złapaliście gumę? Wystarczy, że zadzwonisz pod naszą infolinię, a my dowieziemy Ci brakujące paliwo albo zajmiemy się wymianą koła. Jeśli nasz Klient ma urwane koło lub koła posiadamy specjalistyczne wózki załadunkowe, dzięki czemu nie uszkodzimy samochodu przy załadunku i rozładunku. Bardzo często jesteśmy wzywani do wymiany koła zarówno w samochodach osobowych jak i TIRach czy BUSach. Pomoc drogowa w naszym wykonaniu to szybkie i sprawne działanie, szanujemy czas klienta i staramy się jak najszybciej rozwiązać problem awarii czy wypadku w trasie.

Całodobowa pomoc drogowa IGROM działa w Świecku, Kostrzynie, Gorzowie oraz w pobliskich miejscowościach.

Całodobowa pomoc drogowa IGROM działa w Świecku, Kostrzynie, Gorzowie oraz w pobliskich miejscowościach.

W każdym z tych przypadków nasza pomoc drogowa będzie jak panaceum na Twoje problemy. Sprawdzona pomoc drogowa to firma, do której będziesz wracać w razie potrzeby. Profesjonalna pomoc drogowa wymaga inwestycji w specjalistyczny sprzęt. Pomoc drogowa doczekała się nawet dedykowanych tej dziedzinie gier komputerowych. Szybka, fachowa i całodobowa pomoc. Dysponujemy doskonale wyposażoną flotą nowoczesnych i niezawodnych auto-lawet, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i znajomością potrzeb kierowców, dają nam pozycję jednego z liderów wśród firm świadczących całodobową tanią pomoc drogową w woj. Lubuskim ale jeśli stłuczka przydarzy Ci się w dalszych okolicach miasta albo za granicą Polski jednakże na terenie Unii Europejskiej także możemy tam dojechać. Firma świadczy także usługi transportu samochodów, motocykli oraz innych pojazdów. Oprócz pomocy drogowej świadczymy również usługi transportu sprawnych samochodów z punktu A do punktu B na życzenie klienta, czy kupna pojazdu na zlecenie, wraz z oględzinami pojazdu na miejscu.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski i zagranicą.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski i zagranicą.

Oczywiście bardzo istotny jest wybór odpowiedniej firmy świadczącej usługi wysokiej jakości w przystępnej cenie. Otwarte w tej chwili Oferujemy kompleksowe usługi w branży samochodowej. Jeśli awaria nie jest zbyt poważna (pusty bak, pęknięta opona, zatrzaśnięte kluczyki), staramy się rozwiązać problem na miejscu. Nasza firma dysponuje w tym celu specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu szybko i sprawnie radzimy sobie z problemem. Usterki niestety często dzieją się późnym wieczorem, kiedy na drodze jest się samemu, nie ma się linki holowniczej, a żaden kierowca nie chce pomóc. Co byśmy w dzisiejszych czasach zrobili bez pomocy drogowej? Nic! Warto więc zapisać numer 605730814 i zapamiętać IGROM.

Tagi: , , , , , , , ,