O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się transportem aut na terenie całej Polski oraz UE. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą kierowców. Mamy 10 lat doświadczeń w zakresie transportu - holowania aut z trasy czy to po kolizji czy z awarią, zakupów zleconych wraz z oględzinami aut (dysponujemy niezbędnym sprzętem typu czujnik metalu etc.).

Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji, potrzebujesz natychmiastowej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu.

My też mamy rodziny i rozumiemy ze awaria auta w połączeniu z dziećmi to stresujący duet i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu.

Nasza baza mieści się blisko autostrady A2, przejść granicznych Kostrzyn, Świecko, Słubice, obejmujemy tez drogę S3 i zachodnią część graniczną. Dzięki tej pozycji możemy bardzo szybko dotrzeć w miejsce gdzie jesteśmy potrzebni.

Potrzebna Ci pomoc? Potrzebujesz przywieść auto wyszukane on-line? Zadzwoń, pojedziemy po to auto, dokonamy oględzin na miejscu, kupimy je i dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres. Takie usługi świadczymy na terenie Polski i całej Europy.